Exorcizphobia / Atomic Wardead / Trahir
KONCERT / Hudba – Metal, Rock

Exorcizphobia / Atomic Wardead / Trahir

pátek 24. května od 18:30
Bojiště Trutnov, Trutnov
Vstupenky
Cena 330
konec prodeje tři dny

O akci

V nově připraveném prostoru Backstage areálu Bojiště Trutnov začne letní sezóna velkým stylem.

Přej si co chceš, zlatý důl nebo... thrash!
Hlavní hvězdou večera budou čerství držitelé ceny rockového Anděla za rok 2024 - Exorcziphobia. 

Večírek zahájí nadějná parta teenagerů z Berouna, která je na scéně novým pojmem. Letos vyšla jejich dlouhohrající prvotina (Beware The Dead).I přesto, že jsou členové této formace ještě školou povinní, mají za sebou řadu koncertů nejen u nás, ale i v zahraničí.

Prostřední část večera vyplní Trahir.Čtveřice pražských šamanů, která polechtá vaše uši muzikou na pomezí stoner rocku a sedmdesátkového hard rocku a heavy metalu. Připravte se na podladěné kytary, pomalu plynoucí mohutné riffy po vzoru Black Sabbath, linoucí se bez příkras z vytavených aparátů a přikořeněné špetkou doom metalu- to vše zabalené do hávu přírodní mystiky z fantasy románů.Čeká vás psychedelická rocknrollová jízda s odérem mufloního pižma, která vás zavede na pradávnou stezku čarodějů, druidů a podivných tvorů a vyvolá ve vás chuť ponořit se do oparu pálicích se bylin.

Vystupující

Exorcizphobia (CZ) – fb / soundcloud / bandzone / bandcamp / youtube / Spotify Trahir (CZ) – fb / bandcamp / insta / youtube / Spotify Atomic Wardead (CZ) – fb / bandzone / bandcamp / insta / youtube / Spotify