FunHouse: Divas night!
SHOW / VYSTOUPENÍ / TANEČNÍ PARTY / Burlesque / Kabaret

FunHouse: Divas night!

pátek 9. srpna od 22:00
P.M. Club & Cocktail Music Bar, Praha
Vstupenky
od 290 do 590 Zobrazit ceny
prodej do 9. srpna

V.I.P.

VIP: Zahrnuje přednostní vstup do clubu, welcome drink, exkluzivní místa k sezení na balkoně s nejlepším výhledem na stage, vlastním barem, vlastním WC, meet&greet (kapacita pouze 80 vstupenek)

Základní cena 590 Kč Koupit

Regular I.

První vlna.

Základní cena 290 Kč Koupit

Regular II.

Druhá vlna.

Základní cena 390 Kč Koupit

O akci

CZ

Nová party z edice FunHouse, kde jsme pro vás připravili tu největší Drag show party v Praze. Můžeš se těšit na vystoupení umělců z Česka i Evropy, skvělou taneční muziku, prostě party jak se patří! Takže jakmile uzavře brány Pride Village na Střeleckém ostrově, doraž za námi na tu nejlepší show!

 

CENY:

V.I.P.: 590,- CZK
V.I.P. Door: 790,- CZK

VIP: Zahrnuje přednostní vstup do clubu, welcome drink, exkluzivní místa k sezení na balkoně s nejlepším výhledem na stage, vlastním barem, vlastním WC, meet&greet (kapacita pouze 80 vstupenek)

 

Regular 1. Vlna 290,- CZK (100ks)
Regular 2. Vlna 390,- CZK
Door 490,- CZK

Open door 22:00
Start: 22:30
Close:5:00

Umělci (CZ):

Party, kterou Prague Pride ještě nezažila je tady! FunHouse je nový koncept, který přináší pořádnou porci zábavy na mezinárodní úrovni. První edici této párty jsme připravili speciálně při příležitosti Prague Pride a nese název „FunHouse: Divas night“. A na co se můžete těšit? Vystoupení největších hvězd Maspalomas Pride, ale i hvězd české drag a travesti scény. Samozřejmě nebudou chybět skvělí DJ´s, kteří vás udrží na parketu až do rána! Zárukou kvality je i MC Kristina, která vás celým večerem provede a potkáte se s ní i na hlavní stage na Letné.

 

Nebude chybět ani speciální VIP zóna pro náročné, která vám zajístí exkluzivní zážitek včetně „meet & greet“ se všemi účinkujícími!

 

A na koho se tedy můžete těšit?

 

  • Lucianna Sanchez (Spain) – draq queen, kterou znají queer lidé po celém světě, protože je nedílnou součástí a hvězdou Maspalomas Pride. Zároveň je jednou z hlavních tváří klubu Chez Funny Boys, který baví queer komunitu na Kanárských ostrovech po celý rok i mimo Pride. V České republice vystoupí i se svou kolegyní Jensel úplně poprvé a vy tak máte jediněčnou příležitost být u toho!

 

  • Jensel Laya (Spain/Venezuela) – další nezapomenutelná residentka klubu Chez Funny Boys vás strhne svou úžasnou energií a nápaditými kostýmy i choreografií.

 

  • Naira Delario & Domeezz (Czech republic) – dvojice, která nesmí chybět na žádné velké drag akci. Naira je také hvězdou několika předních českých travesti skupin a ve spolupráci s Dominikem vytváří skvělá (nejen) taneční vystoupení, která vás dostanou do varu!

 

  • Vlasta Wild (Czech republic) – kdo by neznal naši úžasnou Vlastičku? Tato dáma je přední českou travesti umělkyní už více než 20 let a je známá po celé České republice. „Vychovala“ celé generace dalších umělkyň, které slaví úspěch nejen se skupinou Crazy Goddess. Co si pro nás připraví tentokrát? Nechte se překvapit!

 

  • Madonna Daniela Maxová (Czech republic) – další stálice české travesti scény, která vyniká nezapomenutelnými vystoupeními, ale i velmi ostrým jazykem. Vystupovala ve všech prestižních pražských klubech, ale i na různých kulturních akcích od Aše až po Žilinu!

 

  • Miss Chief (Czech republic, Deutschland) – vycházející hvězda české drag scény, která hojně vystupuje nejen v Česku, ale patří ke stálicím evropské drag scény. Zároveň je vítězkou Miss Drag Sympatie 2023, takže určitě okouzlí i vás!

 

  • Kristina Sitková (Czech republic) – žena mnoha tváří, která vás provede celým večerem. Kristina je nejen herečka, ale i moderátorka, kterou určitě znáte z různých queer akcí, ale i moderování Prague Pride.

 

  • Bratři v triku (Czech republic) – DJ Dave a MC Honza již mnoho let provázejí vystoupení předních českých drag a travesti umělkyň po celé republice. DJ Dave byl mnoho let resident DJ klubu Termix a jeho mixy vás zaručeně udrží na parketu až do ranních hodin!

 

Artists (EN):

 

Více informací

P.M. club

Trojická 8, 

12000 Praha 2 - Nové Město

(Metro: Karlovo náměstí/linka B)

(Tram&Bus: Palackého náměstí/ linky 2,3,4,7,10,16,17,21,27,176,90,92,94,904,907,908,910)

(Tram: Botanická zahrada/linky 14,18,24,90,93,95)