Předprodej byl ukončen

Kluboofka Fest No.2
FESTIVAL / Hudba – Metal, Rock

Kluboofka Fest No.2

sobota 18. května od 16:00
Na koupáku, Vlašim

O akci

Rock/metalový festival KLUBOOFKA FEST 2024 se po úspěšném prvním dílu v brněnském klubu MELODKA přesouvá v celé své parádě do baru Na Koupáku ve Vlašimi. V sobotu 18.5.2024 úderem 16. hodiny odstartuje celý festival první kapela.

Na festivalu vystoupí brněnská kapela Aldabra, která svým hard-rockem každého rozhodně zvedne ze židle. Druhá kapela 100na100 z dalekého Frýdku-Místku Vám přiveze nefalšovaný rock s charismatickou zpěvačkou. Jako třetí dorazí Metanol z Hradce Králové. Kluci o sobě říkají, že hrajou prostě a jednoduše metal! A jako poslední vystoupí na festivalu KLUBOOFKA FEST 2024 domácí metalová kapela Allmara. Allmara si pro svoje fanoušky připravila nekompromisní hudební zážitek a pořádnou show!

Vstupenky v předprodeji bude možné zakoupit přímo v baru Na Koupáku, v Květinářství na náměstí v Benešově a v Reha cafe (nové rehabilitační centrum Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov).

Areál baru Na Koupáku je částečně zastřešen, festival se proto bude konat za každého počasí.

Na místě bude zajištěno bohaté občerstvení.

Bezplatné parkoviště se nachází v těsné blízkosti areálu.

Line-up:
16:00 100na100
17:30 Aldabra
19:00 Metanol
20:30 Allmara

Vystupující

Aldabra (CZ) – web / fb / bandzone / youtube / Spotify Allmara (CZ) – web / fb / insta / youtube / Spotify Metanol (CZ) – web / fb / bandzone / insta / youtube / Spotify 100NA100 (CZ) – web / fb / bandzone / insta / youtube / Spotify

Více informací

Akci pořádá vlašimská kapela ALLMARA.