Novoroční koncert
KONCERT / Hudba – Klasika, Pop

Novoroční koncert

neděle 12.1.2025 od 16:00
Kulturní dům, Holice
Vstupenky
Cena 450 Zobrazit ceny
prodej do 12.1.2025

Základní vstupenka

Základní cena 450 Kč Koupit
Senioři 65+, ZTP 350 Kč Koupit
Děti do 18 let 350 Kč Koupit

O akci

Novoroční koncert zcela výjimečných umělců.

Účinkující:

Andrea Kalivodová - sólistka Národního divadla Praha. Přední česká mezzosopranistka, koncertní umělkyně a temperamentní pěvkyně, k jejímž nejznámějším rolím patří Carmen, kterou ztvárnila na mnohých jevištích v ČR i v zahraničí. Věnuje se i četné koncertní činnosti, podporuje mladé talenty a pravidelně se podílí i na charitativní akcích. V současnosti realizuje řadu netradičních projektů, spolupracuje i s umělci jiných žánrů. Vede oddělení klasického zpěvu na Mezinárodní konzervatoři Praha. Vydala CD „ Cestami lásky“ a „Moje nej“.

Andrea Kalivodová (kalivodova.cz)

Noema Erba - česká operní pěvkyně působící převážně v zahraničí. Představila se publiku koncerty v Chile v Santiagu de Chile, na Filipínách v Manile, na Taiwanu ve městě Taichung. Vystoupila v mnoha rolích ve Státní opeře Banská Bystrica na Slovensku, v Divadle J. K. Tyla v Plzni v České republice, na Amman Opera Festivalu v Jordánsku. Dále v Itálii: ve Florencii Forte Belvedere, Basilica Santissima Annunziata , v Teatro Verdi v Pise, v divadle Ariston a Centrale v Sanremu, v divadle Teatro Moderno v Grossetu, atd. V poslední době vystupuje stále častěji také v Praze např. v Paláci Žofín, v Katedrále sv. Klimenta, v Obecním domě.

Noema Erba, Czech Soprano

Kristina Marková - vystupovala na mnoha festivalech v Čechách, Rakousku, Německu, Japonsku a Rusku. Účastnila se mezinárodních mistrovských kurzů pod vedením A. Kouyoumjiana, P. Jasmina, J. Meissla, E. Epshtein, V. Ashkenaziho, I. Klánského a M. Perrahii.Jako sólitka spolupracovala s Komorní filharmonií Pardubice, Filharmonií Hradec Králové, Plzeňskou filharmonií, Karlovarským symfonickým orchestrem a Orchestrální akademií České filharmonie.Aktivně a dlouhodobě se věnuje komorní hudbě. V roce 2013 obdržela se svými kolegy ocenění „ISA Challenge – Klavierkammermusik“ za provedení klavírního tria č. 2 D.Šostakoviče v rámci Mezinárodní hudební akademie ISA. Získala také ocenění za klavírní spolupráci v rámci mnoha národních i mezinárodních soutěží. V současné době působí na oddělení klavírní spolupráce na Pražské konzervatoři a HAMU.