Protheus - Loucký klášter, Znojmo
KONCERT / Hudba – Metal, Rock

Protheus - Loucký klášter, Znojmo

sobota 17. srpna od 17:00
Loucký klášter, Znojmo
Vstupenky
Cena 490
prodej do 17. srpna

O akci

Z dole uvedených důvodů jsme bohužel byli nuceni ROCKking fest 2024 zrušit. Pokud jste již měli zakoupené vstupenky, brzy obdržíte peníze zpět na svůj účet. Akci ale úplně nerušíme!

Vracíme na nádherné nádvoří Louckého kláštera ve Znojmě a koncert kapely Protheus odehrajeme! Jako Support vystoupí Dogma Art.

Více informací vč. vyjádření a 20% slevového kódu naleznete níže!

 

  • Protheus

Zpěvák, textař a bývalý frontman kapely Dymytry, ve které vystupoval 20 let v masce a pod jménem „Protheus“. Je také učitelem na Fakultě lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity. V anketě Český slavík Mattoni 2017 se mezi zpěváky umístil na 9. místě. Od roku 2019 působí také jako sólový zpěvák pod jménem Protheus.

 

  • Dogma Art

Značka Dogma Art patří ke skutečným veteránům české hard rockové scény - její vznik se datuje rokem 1980 a některé prameny hovoří dokonce o roku 1979.

 

  • Další kapely postupně oznámíme.

Vyjádření o změně

Vážení fanoušci ROCKking festu 2024, kapely Krucipüsk a Protheus! Z důvodu neschopnosti kapely Krucipüsk koncertovat jsme nuceni ROCKking fest 2024 zrušit, respektive přetransformovat do menší varianty.

Ta se uskuteční 17. srpna v nádherném dvoře Louckého kláštera ve Znojmě, kde vystoupí kapela ProtheusDogma Art a brzy ohlásíme další. Znamená to tedy, že se vracíme na lokaci, kde měl původně ROCKking fest 2024 proběhnout.

Všem, kteří měli již zakoupenou vstupenku na ROCKking fest 2024, vracíme peníze a budeme obrovsky rádi, když na nás nezanevřete a zúčastníte se akce v nový termín 17. srpna.

Slevový kód

Jako omluvu prosím příjměte slevu na nové vstupenky ve výši 20%. Slevový kód je PROTHEUS20, který stačí zadat v nákupním procesu při koupi nových vstupenek. Kód je platný do 20. června 2024.

Děkujeme a těšíme se na Vás, kvalitnímu rocku zdar!

Vyjádření kapely Krucipüsk 

„S politováním Vám musíme oznámit, že kapela Krucipüsk od května do září 2024, z důvodů vážného zranění a plánované dlouhodobé rehabilitace páteře frontmana a zakladatele Krucipüsk Tomáše Hajíčka, nevystoupí na žádném sjednaném vystoupení ani festivalu, konajícím se v tomto období. Omlouváme se za potíže spojené se zrušením vystoupení.

Velice děkujeme Všem za stávající psychickou podporu na sociálních sítích. Všem pořadatelům a fanouškům poctivého rock n rollu přejeme krásné léto 2024.

Krucipüsk se na Vás bude opět těšit, až bude zase v plné síl!“

Více informací

  • 17:00 otevření areálu
  • děti do 15 let věku POUZE v doprovodu zákonných zástupců platí 50% ceny na místě – k zakoupení pouze na místě.
  • ZTP/P a doprovod platí každý 50% ceny na místě - k zakoupení pouze na místě.

Pořadatel