QUEENSHOW 50 | Plzeň
KONCERT / Hudba

QUEENSHOW 50 | Plzeň

pondělí 18. listopadu od 19:00
Parkhotel Plzeň, Plzeň
Vstupenky
od 790 do 990 Zobrazit ceny
prodej do 18. listopadu

Přízemí zóna I

Základní cena 990 Kč

Přízemí zóna II

Základní cena 950 Kč

Přízemí zóna III

Základní cena 890 Kč

Přízemí zóna IV

Základní cena 850 Kč

Galerie vlevo

Základní cena 790 Kč

Galerie střed

Základní cena 790 Kč

Galerie vpravo

Základní cena 790 Kč

O akci

Největší hity legendární skupiny QUEEN! Slavná skupina slaví 50 let od svého průlomu a show na její počest dorazí i do Plzně!

Queenshow, považovaná za jednu z nejlepších tribute kapel v Evropě a se silnými show věrnými duchu a magii Queen a Freddieho Mercuryho, si vysloužila potlesk kritiků a veřejnosti. Queenshow je mezinárodně uznávaná Queen Tribute Show.

Queenshow podává posluchači co nejvěrněji živé koncertní zvukové a vizuální provedení fenomenální britské skupiny Queen. Jejich dobře známé skladby jako Bohemian Rhapsody, I Want To Break Free, Under Pressure, Radio Ga Ga a mnoho dalších vyžadují preciznost po hudební i technické stránce.

Proto skupina Queenshow hraje na přesné kopii kytary Red Special, kterou pro nás ve Francii vyrobil kytarář Mickaël Dansan. Jedinečný kytarový zvuk Briana Maya dotváří jeho stejná efektová sestava – legendární trebble booster Pete Cornish TB-83, TB-83 Extra Duplex, Boss CE1, a typická britská klasika Vox AC30 v typické „voxácké kytarové stěně“. V písni Crazy Little Thing Called Love nesmí v sólu chybět černý Fender Telecaster.