Fashion Glam Olomouc - módní přehlídka a party
SHOW / VYSTOUPENÍ / Jiné

Fashion Glam Olomouc - módní přehlídka a party

sobota 28. září od 18:00
NH Collection Congress, Olomouc
Vstupenky
od 799 do 2 999 Zobrazit ceny
prodej do 27. září

Přízemí - Stoly

VIP vstupenka zahrnuje welcome drink, sezení u stolu v blízkosti mola, občerstvení u stolu - večeře ve španělském stylu, prosecco, víno, voda, káva, vstup na after party

Základní cena 2 999 Kč

Přízemí - Zóna I

Vstupenka zahrnuje welcome drink, sezeni v řade 1.-2., vstup na after party

Základní cena 1 199 Kč

Přízemí - Zóna II

Vstupenka zahrnuje welcome drink, sezení v řadě 3.-8. vstup na after party

Základní cena 999 Kč

Balkon - Stání

Vstupenka zahrnuje welcome drink, stání na balkóně, vstup na after party

Základní cena 799 Kč

O akci

Exkluzivní módní večer pod záštitou Nikol Švantnerová - Česká Miss 2015 přináší módní přehlídky českých návrhářů i zahraničních značek. Představíme autorské kolekce ateliéru PONER, DEBBIE BROWN, MIROSLAV MICHAEL KNOT a CAXA by Blanka Kaksová, dále francouzské spodní prádlo SIMONE PERELE, volnočasovou módu HIGH STYLE FASHION  a zimní sportovní módu SKIMAX

V programu vystoupí úžastná Elizabeth Kopecká a na mole uvidíte elitní české i slovenské modelky a finalistky soutěží krásy: Natálie Kočendová, Tereza Budková, Julie Hojdyzsová, Kristýna Schicková, Nikola Uhlířová, Simona Kuklová, Mirka Pikolová, Karolína Surý a samozřejmně tvář a organizátorka akce Nikol Švantnerová. Modelky líčí YSL beauty - Patricie Nespurki, Michaela Ohemová a Pavel Kortan. Češe team Veroniky Staré. 

Všechny vstupenky jsou slosovatelné a výhrou je autorský šperk od hlavního partnera akce šperky KORBIČKA v hodnotě 20.000 Kč. Moderuje Gábina Partyšová. 

Po akci následuje after party ve foyer a na terase NH Collection hotelu, který si připravil vybrané pokrmy ve stylu španělských tapas a osvěžující koktjely. 

Program:

18.00 vstup - aperitivo ve foyer a na terase, focení

19.00 slavnostní zahájení 

19.30 první blok přehlídek 

20.30 přestávka

21.00 druhý blok přehlídek - losování výhry

22.00 after party DJ Domez

Změna programu vyhrazena. Partnery akce jsou šperky Korbička, klenotnictví Fr. Hanák, Vlasová klinika, Polandia estate, Neo beauty clinic, foto Navara, YSL beauty a další. 

Více informací

www.fashionglamolomouc.cz