Ecstatic dance Prague Sensation white edition - DJ Jobbi Tao
TANEČNÍ PARTY / Tanec

Ecstatic dance Prague Sensation white edition - DJ Jobbi Tao

pátek 28. června od 19:00
BOTEL MARINA, Praha
Vstupenky
Cena 500
konec prodeje 11 dní
do zdražení 6 dní

O akci

Přátelé,
čeká nás další tématický ECSTATIC DANCE. Tentokrát se sejdeme všichni v bílém oblečení. U vstupu na vás budou čekat bílé barvy na obličej a na tělo, kterými se můžete pomalovat. Budeme tancovat na palubě lodi se západem slunce. Našim záměrem je jako vždy vytvořit nezapomenutelný večer a skvělou atmosféru. Djským setem nás provede jeden z nejpopulárnějších českých ECSTATIC DANCE djů Jobbi Tao.

Srdcem muzikant, duší tanečník. DJingu se věnuje již neuvěřitelných 24 let. Hrál ve vyprodaných klubech, pro tisíce lidí na letních festivalech. Když před lety objevil Ecstatic Dance, doslova se zamiloval do možnosti hrát mnohem barevněji, s hlubším smyslem. V jeho rozmanité hudební selekci, která pluje napříč žánry a kontinenty, lze jasně cítit slunce, jenž září radostí, hravostí a lehkostí. Jeho přáním je skrze hudbu a tanec vést k tomuto světlu, ke zdroji. I proto se stále intenzivněji věnuje hudební produkci, která jej posouvá vstříc novým příležitostem. Letos hrál Ecstatic Dance v Německu, Rakousku, Belgii, ve Francii, Walesu nebo na Slovensku. V Česku jej můžete zažít během tohoto léta na mnoha festivalech. Jeho nezaměnitelná energie vás zaručeně vystřelí do extáze.

Ecstatic dance je skvělou příležitostí, jak prožít bezprostředně sám sebe, a proto zde neužíváme žádné drogy či alkohol. Je to způsob, jak se uvolnit, vypnout mysl a naladit se na své srdce. Tanec je založen na intuitivním a svobodném pohybu, bez potřeby techniky nebo napodobování ostatních. Zároveň je ideální příležitostí, jak vystoupit z komfortní zóny a otevřít se.

PROGRAM
19:00 - Otevření prostoru
19:30 - 19:45 - Warm up
19:45 - 21:45 - Ecstatic dance set - DJ Jobbi Tao
21:45 - 22:00 - Uzavření kruhu
22:00 - 23:00 - Volné spolubytí

PRAVIDLA ECSTATIC DANCE
- při tanci nemluvíme 
- jsme bez vlivu jakýchkoliv drog a nebo alkoholu
- pro vytvoření bezpečného prostoru vás žádáme nepořizovat žádné snímky a videa
- všichni tancujeme bez bot

CENA
V předprodeji do 22.6. 500,-
V předprodeji do 27.6. 550,-
Na místě 600,-

PALUBA LODI MÁ OMEZENOU KAPACITU 250 LIDÍ
* při nepříznivém počasí se event koná ve vnitřních prostorách s kapacitou 150 lidí

▼ KDY A KDE?
Pátek 28.6. 19:00 - 23:00
Botel Marina
V případě otázek volejte 604311830

Pořadatel