Zahradníkův rok (předpremiéra s J. Havelkou a O. Kaiserem)
KINO / PROJEKCE / Film – Drama, Komedie

Zahradníkův rok (předpremiéra s J. Havelkou a O. Kaiserem)

neděle 14. července od 19:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
Cena 150 Zobrazit ceny
prodej do 14. července

Sál - vchod vlevo

Základní cena 150 Kč

Sál - vchod vpravo

Základní cena 150 Kč

ZTP/P

Základní cena 150 Kč

O akci

Přijďte v rámci předpremiéry uvítat nový film Jiřího Havelky Zahradníkův rok, který se celý točil na Humpolecku!

Na předpremiéře se setkáte s režisérem Jiřím Havelkou, hereckou legendou Oldřichem Kaiserem a hereckou debutantkou, písničkářkou Dášou Vokatou.

Film oceňovaného režiséra a od příštího roku také uměleckého šéfa Dejvického divadla, balancující na hraně absurdna a tragikomedie, je inspirován skutečným příběhem a stejnojmenným literárním dílem od Karla Čapka.

 

 

Více informací

Na úpatí malebného kopečku žije zahradník (Oldřich Kaiser) se svojí ženou (Dáša Vokatá), kteří se starají o své malé zahradnictví.

Jejich idylický život je narušen, když se na nedalekém zámku chystá usadit nový majitel, který chce přetvořit krajinu podle svých představ.

Když zahradnictví brání jeho plánům, spustí se sled bizarních událostí. Nový majitel nejprve vytvoří plot s žiletkovým drátem a zavře příjezdovou cestu. Postupně přidává ve svých činech na intenzitě, aby dosáhl svých cílů.

Zahradník se však nevzdává a snaží se bránit svůj domov. Když se policie i starostka postupně utopí ve své vlastní byrokracií, zahradník se rozhodně vzít osud do vlastních rukou. 

Pořadatel

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci