Iva Bittová & Adam Ben Ezra
KONCERT / Hudba – Jazz, Lidová hudba / Dechovka, Rock

Iva Bittová & Adam Ben Ezra

pátek 4. října od 19:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
Cena 450 Zobrazit ceny
prodej do 4. října
do zdražení 73 dní

Sál - vchod vlevo

Základní cena 450 Kč

Sál - vchod vpravo

Základní cena 450 Kč

ZTP/P

Základní cena 450 Kč

O akci

V Humpolci se vůbec poprvé potkají na pódiu dva výjimeční umělci – světově proslulá česká houslistka a zpěvačka Iva Bittová a izraelský kontrabasista Adam Ben Ezra. Tahle třaskavá hudební kombinace plná energie zaručuje, že vás čeká nezapomenutelný večer!

Iva Bittová
Její hudba je směsicí rocku a východoevropské hudby, kterou sama označuje za svou vlastní lidovou hudbu. Její hra na housle kombinuje různé techniky, včetně hraní na struny různými předměty a drnkání jako na banjo. Její hlasový projev se pohybuje od tradičního zpěvu až po cvrlikání, kdákání a hluboké hrdelní zvuky. Do svých vystoupení vkládá celé tělo, přičemž využívá své divadelní schopnosti.

Adam Ben Ezra
Izraelský jazzový kontrabasista, multiinstrumentalista a hudební skladatel ve svých pozoruhodných skladbách čerpá z Bacha, Debussyho, Stinga, Bobbyho McFerrina a Chicka Corey. Do písní zapojuje jazzové, funkové, latinskoamerické a středomořské prvky a tvoří z nich harmonická díla. Používá různé efekty, pedály a smyčky. Je považován za průkopníka nového stylu hry na kontrabas, při kterém na nástroj hraje a bubnuje zároveň.

Vystupující

Iva Bittová (CZ) – web

Pořadatel

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci