ČTYŘI DOHODY - Jaroslav Dušek
DIVADLO / Představení

ČTYŘI DOHODY - Jaroslav Dušek

středa 25. září od 19:00
Hotel Galant Mikulov, Mikulov
Vstupenky
od 490 do 590 Zobrazit ceny
prodej do 25. září

Přízemí / zóna I

Základní cena 550 Kč

Přízemí / zóna II

Základní cena 490 Kč

Stoly

Základní cena 590 Kč

O akci

Veleúspěšné divadelní představení Jaroslava Duška na motivy stejnojmenného bestselleru Čtyři dohody Dona Miguela Ruize z roku 1997. Znovu do vás vstoupí nadčasová moudrost Toltéků, jedné z největších civilizací starověkého Mexika.

Jaroslav Dušek vysvětluje postupně všechny čtyři dohody z této knihy: miřte slovy přesně, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky, dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Promlouvá na téma vzdělávací systém, výchova dětí, partnerské vztahy a vnímání vlastního ega a ukazuje tak prostřednictvím Toltéků, že celý náš systém je založený na nesmyslném a nerovném soutěžení a honbou za iluzorním světem…

Hra je zpracována velmi odlehčeně, promítne se v nadsázce, volně zpracovaná, každé představení je originál z důvodu častého improvizování.

Režie: Jaroslav Dušek

Hrají: J. Dušek, Z. Konopásek, Pjér La Š´éz

Délka představení: 2 hodiny, bez přestávky

 

Jaroslav Dušek – Čtyři dohody ve spolupráci s Klubem Lávka

 

Based on the book The Four Agreements © 1997 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Produced with permission of Amber-Allen Publishing, Inc. P.O. Box 6657, San Rafael, CA 94903. All rights reserved.

Vystupující

Jaroslav Dušek (CZ) – web / fb

Více informací

Výtěžek z této akce bude věnován na dobročinné účely. Organizace, které zakoupením vstupenek podpoříte budou zveřejňovány postupně.

Pořadatel

Veselé Mikulovsko, z. s.