Předprodej byl ukončen

raging rabbit, dann & wann, Funkshmakers, Carpet on the wall
KONCERT / Hudba – Pop, Punk, Rock

raging rabbit, dann & wann, Funkshmakers, Carpet on the wall

pátek 16. 10. 2015 od 19:00
Musilka, Brno

O akci

Rockový koncert skupin:

Raging rabbit, dann & wann, Funkshmakers, Carpet on the wall 

 

http://www.ragingrabbit-music.de/

https://dannwann.bandcamp.com

raging rabbit 

Rockové trio se již zhruba tři roky pohybuje na východoněmecké hudební scéně. Sídlí v saském Lipsku a vystupovalo již na mnoha menších a několika větších jevištích. Za ty tři roky se také mnohé změnilo na jeho struktuře, odešel basista, jiný přišel, odešel kytarista. Po roční přestávce a stabilizaci kapely se vracejí s jasnou linií a hlavně cílem vyprodukovat svůj albový debut, který by měl vyjít na jaře 2016. S láskou k detailu, se sklonem k hravosti a pořádnou porcí rocku vytváří svůj nezaměnitelný hudební styl.
www.ragingrabbit-music.de

dann & wann 

Čtyřčlenná kapela, která byla založena v roce 2011 v Lipsku, aby si její členové mohli spolu zabrnkat na kytaru a zazpívat. Dříve její členovépocházející z části ze saského Krušnohoří a z části z Braniborska jezdívali na koncertech se svými tehdejšími kapelami, aby se v roce 2011 sešli v Lipsku a dali dohromady jako lipští městští muzikanti.

Vynikají německými ironicko-peprnými texty, které kombinují s vícevrstvým kytarovým zvukem a typickou basovou a bicí kulturou. Sem a tam míchají humor s vážností a jsou krůček od toho, ovládnout živou lipskou hudební scénu.

https://dannwann.bandcamp.com/

 

Funkshmakers

Brněnská kapela hrající funk-violence.

http://bandzone.cz/funkshmakers

 

Carpet on the wall

Kapelu založili spolužáci z jedné třídy brněnského Gymnázia Elgartova. Po různých změnách si nakonec zvolili název Carpet on the wall a začali hrát vlastní rockově laděné písně v češtině. Za své existence dospěla kapela k výhře v soutěži hudebních skupin s názvem Brněnské kolo, většinou hrají v klubech v okolí Brna. 

V současné době skupina hraje ve složení: 

Vojtěch Kříž, Vilém Šáda, Štěpán Růža, Václav Mečíř, Matěj Štrunc

Další akce pořadatele

Robert Křesťan a Druhá Tráva - 14. května od 19:30, Musilka, Brno

Karel Plíhal - recitál - 20. května od 19:30, Musilka, Brno

Něco si přej a Papakult - 30. května od 19:00, KD Soběšice, Brno

Zkyslá smetánka - 24. června od 19:30, Musilka, Brno

HOP TROP - 8. října od 19:00, Musilka, Brno

Radůza s kapelou - 9. října od 19:30, Musilka, Brno

Pavla Marianová & Zdenka Tichotová - 23. října od 19:00, Musilka, Brno

Volání větru - 5. listopadu od 18:00, Musilka, Brno

Zdeněk Izer: „Vyndavací zas tam dací“ - 6. listopadu od 19:30, Musilka, Brno

Honza Brož & DEVÍTKA - 13. listopadu od 19:30, Musilka, Brno

Nezmaři - 26. listopadu od 19:00, Musilka, Brno

Spirituál kvartet - 6. prosince od 19:00, Musilka, Brno

Věra Martinová & Meritum - 13. prosince od 19:30, Musilka, Brno

Klíč - velký vánoční koncert - 20. prosince od 19:00, Musilka, Brno

Pořadatel