Charitativní koncert a vernisáž
KONCERT / Charita / Dobročinnost

Charitativní koncert a vernisáž

neděle 29. září od 15:00
Dělnický dům, Dětmarovice
Vstupenky
od 200 do 290 Zobrazit ceny
prodej do 29. září

Základní vstupenka

Základní cena 290 Kč Koupit

Členové spolku a ZTP, ZTP/P

Základní cena 200 Kč

O akci

CHARITATIVNÍ KONCERT SPOJENÝ S VÝSTAVOU GABRIELY NATALE, SKVĚLÉ FOTOGRAFKY, KTERÁ SE DÍKY SVÉ EMPATICKÉ POVAZE A TAKÉ NEMALÝM ZDRAVOTNÍM PROBLÉMŮM VĚNUJE CITLIVÉ DUŠI ŽEN S HANDICAPEM. GABRIELA NATALE JE ZNÁMÁ SVÝMI FOTOGRAFIEMI, ALE TAKÉ ZAJIMAVÝMI ČLÁNKY Z MÉDII NEJEN PRO ŽENSKOU ČÁST NAŠÍ POPULACE.

O HUDEBNÍ PRODUKCI SE POSTARÁ TROJICE NAŠICH KAMARÁDŮ A ÚŽASNÝCH HUDEBNÍKŮ.

1. DANIELKA MAGÁLOVÁ - ŽENA, KTEROU SPOJILO MNOHO LET ŽIVOTA S KAPELOU MORAVANKA JANA SLABÁ. ŽENA S ODBORNĚ ŠKOLENÝM OPERNÍM HLASEM. ŽENA ZROZENA K ELEGANCI V PÍSNÍCH, SE VÁM NYNÍ PŘEDSTAVÍ ZDE V DĚLNICKÉM DOMĚ V DĚTMAROVICÍCH, KDE SE MŮŽETE TĚŠIT TAKÉ NA NÁDHERNÝ DUET VIEM (TISIC AMOROVÝCH STRIEL), KTERÝ DANUŠKA MAGÁLOVÁ PŘEDSTAVÍ SPOLEČNĚ S JANEM ŠAUEREM Z KAPELY NAŽIVO.

2. KAPELA NAŽIVO - OTEC A SYN JAN A ANTONÍN ŠAUEROVI K NÁM DORAZÍ Z KRÁSNÉ JIŽNÍ MORAVY, Z KRAJE VÍNA A DOBRÝCH LIDÍ, PRO KTERÉ JSOU ZVYKLÍ VŠUDE, NEJEN V ČESKÉ REPUBLICE, ALE I V ZAHRANIČI, HRÁT. MUZIKANTI SE SRDCEM NA PRAVÉM MÍSTĚ A NADÁNÍM PRO HUDBU VLOŽENOU JIM DO KOLÉBKY. TATO KAPELA DOKÁŽE ROZVESELIT VŠECHNY MOŽNÉ VĚKOVÉ KATEGORIE, DOKÁŽÍ HRÁT PRO BABIČKY LIDOVKY, PRO STŘEDNÍ VRSTVU HITY ABBY NEBO BEATLES A PRO JEŠTĚ MLADŠÍ TŘEBA ARGEMU NEBO KABÁTY. A CO NÁM JEŠTĚ CHYBÍ? HOUSLE A PANOVA FLÉTNA...

3. O TYTO DVA HUDEBNÍ NÁSTROJE SE SKVĚLE POSTARÁ A SVÝM PODMANIVÝM HLASEM NÁM ZAZPÍVÁ HOUSLOVÝ VŠEUMĚL A MISTR KREATIVITY PAN JIŘÍ ERLEBACH Z HORNÍCH BLUDOVIC. SRDCEM Z HAVÍŘOVA, ALE DUŠÍ UMĚLCE DOMA PO CELÉM SVĚTĚ, NEBOŤ PO ZAOCEANSKÝCH LODÍCH PROCESTOVAL MNOHO ZAJÍMAVÝCH MÍST A OBOHATIL TATO MÍSTA UMĚNÍM ČESKÝCH A SVĚTOVÝCH VELIKÁNŮ.

Více informací

TATO AKCE BUDE ZAJÍMAVÁ TÍM, ŽE NĚKTERÉ Z MODELEK VÝSTAVY GABRIELY NATALE VYSTAVÍ SVÉ OBRÁZKY. JEDNÁ SE O MARTINKU PLAČKOVOU, ŽENU TRPICÍ DOWNOVÝM SYNDROMEM A KARIN BANDASOVOU, KTERÁ VYSTAVÍ OBRAZY, KTERÉ JSOU VÝSLEDKEM ART TERAPII PO CMP. TĚŠÍME SE NA HOJNOU ÚČAST. VÝSTAVA POTRVÁ 14 DNŮ A VSTUP NA TUTO VÝSTAVU BUDE ŘEŠEN DOBROVOLNÝM VSTUPNÝM. KROMĚ ÚVODNI VERNISÁŽE, KTERÁ JE DOPROVÁZENA KONCERTEM A VSTUPNÉ ČINÍ 290 KČ ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ/ SLEVA ČLENSKÁ A SLEVA ZTPA ZTP/P ČINÍ 200KČ.

Pořadatel

Pomozte nám vrátit úsměv dětem, z.s