INFLAGRANTI - koncert smyčcového tria
KONCERT / Hudba

INFLAGRANTI - koncert smyčcového tria

čtvrtek 12. září od 19:00
AMFITEÁTR, zámecký park Dolní Počernice, Praha
Vstupenky
od 340 do 490 Zobrazit ceny
prodej do 12. září
do zdražení 46 dní

Základní vstupenka

Jedná se o plnohodnotnou vstupenku do Amfiteátru s přímým výhledem na účinkující kapelu

Základní cena 490 Kč Koupit

Zlevněné vstupné pro seniory 65+ a děti do 15 let

Jedná se o plnohodnotnou zlevněnou vstupenku dle uvedených kategorií s přímým výhledem na účinkující kapelu

Základní cena 390 Kč Koupit

Zlevněné vstupné - boční zahrádka

Jedná se o vstupenku na zahrádku restaurace Léta Páně s bočním výhledem na účinkující kapelu

Základní cena 340 Kč Koupit

O akci

Nejznámější české smyčcové trio INFLAGRANTI přitahuje do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, kteří si mohou poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria. "Časy, kdy konzervatoristky a hráčky na nástroje, používané zejména při interpretaci klasické hudby, nosily dlouhé šaty, jsou dávno přežité. My chceme posunout hranice a ukázat, že houslový koncert může být i pěkná podívaná.

INFLAGRANTI music styl = Vlastní aranže zajímavých hitů z klasiky, rocku i popu v originálních moderních úpravách pro elektrické smyčce. 

Naše elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI jsme založily v roce 2004, abychom si mohly zahrát skladby a písně, které nás hrát baví, ale v našich osobních úpravách. V roce 2005 nám u společnosti Universal music vyšlo naše debutové album s názvem ROCKMANTICA a kapela absolvovala svoje první koncertní a televizní vystoupení. 

Jako vydařený restart zafungoval rok 2009, kdy jsme vydaly naši druhou desku. Tak zní i název tohoto CD, RESTART. Bez předsudků k žánrovým kategoriím jsme si na něj opět vybraly velké a krásné melodie, které máme nejen samy rády, ale líbí se i vám, našim posluchačům. Záměrně jsme Skladby Bacha nebo Vivaldiho přetvořily tak, aby zněly jako by byly napsány pro rockový či taneční festival, a písničky od kapel Metallica, Europe nebo Queen jsme umírnily naopak pro filharmonickou síň.

„Snad jsme zvolily správnou cestu. Dokazujete nám to i vy, naše milé publikum, ať už pro vás hrajeme v Česku, nebo v zahraničí. Vystupovaly jsme mimo jiné i v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku či Itálii. Kromě samostatných koncertů tria (dvoje elektrické housle a violoncello) nás můžete slyšet na koncertech stále častěji i s celou naší doprovodnou kapelou (bicí, baskytara, klávesy, kytara).“ 

 

Zveme Vás do Amfiteátru zámeckého parku v Praze 9 - Dolních Počernicích, který se nachází v těsné blízkosti restaurace Léta Páně. Kromě vstupenek do samotného Amfiteátru nabízíme též zlevněné vstupenky na zahrádku restaurace. Tyto vstupenky jsou situované z boku jeviště, kde bude probíhat koncert. 

Vstupenky je možné zakoupit na portálu www.smsticket.cz nebo po předchozí telefonické domluvě přímo v sídle příspěvkové organizace Oáza Dolní Počernice, Stará obec 6, Praha 9 - Dolní Počernice. tel: 281 865 754