Kaczi na Šeráku
KONCERT / Hudba – Písničkáři

Kaczi na Šeráku

sobota 5. října od 19:00
Chata Jiřího na Šeráku, Branná
Vstupenky
Cena 350
prodej do 5. října

O akci

Písničkářka Kaczi (akordeon, kytara, ukulele, piano) se vrací na Šerák. Kdy? V sobotu 5.11. od 19h.

Srdečně vás zveme na netradiční zážitek na horách. Tento koncert je určen především pro milovníky hor, děti a dobrodruhy.

Čekat můžete skvělou atmosféru plné pozitivní energie na magickém místě v Jeseníkách - Chata Jiřího na Šeráku.

Chcete vidět atmošku předchozích horských koncertů v Beskydech. Koukněte na koncert Kaczi na Lysé hoře a nebo chatě Javorový.

Těšíme se na vás!

Kaczi & tým Chaty Jiřího na Šeráku

Vystupující

Kaczi (CZ) – web

Více informací

„S energií horských proudů a hřejivým hlasem jako zvuky přírody přináší tato talentovaná písničkářka do hudby svěžest a vášeň.“

Kaczi dosáhla prvního většího úspěchu v roce 2012, kdy vyhrála soutěž Czechtalent. Debutovala v roce 2018 singlem Konec kariéry, jež produkoval Dalibor Cidlinský. Následovaly singly Nahá a Oběť s působivými videoklipy.

V letech 2018 a 2019 se Kaczi stala finalistkou ceny Jantar v kategorii Interpretka roku. V roce 2019 vyšlo její EP Polonahá, které bylo pokřtěno v Malostranské besedě v Praze.

V roce 2020 vydala zpěvačka hravý singl Milenka s kapelou Circus Brothers a také příhodnou píseň Držíme spolu v reakci na pandemii COVID-19.

Tou dobou už pracovala na debutovém albu Nahá, jež spatřilo světlo světa v roce 2021. Kromě autorských skladeb obsahuje i píseň Dobrú noc z hôr, na níž si Kaczi zazpívala s vítězem Česko Slovensko má talent Jurajem Hnilicou. Deska Nahá písničkářce vynesla nominaci na Cenu Anděl v kategorii Zpěvačka roku.

Ke konci roku 2022 vydala videoklip k vánoční písni Čtvrtá svíce, tu natočila s Dětským pěveckým sborem Českého rozhlasu a Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu.

V roce 2024 pak vyšlo druhé studiové album Kněhyně, jež reflektuje autentickou a přirozenou polohu Kaczi. Navozuje totiž intimní atmosféru, která je zpěvačce vlastní. Ochutnávkami z desky, která na rozdíl od předchozí Nahé není plně autorská, se staly skladby Port de Soller, Chtěla bych být, kterou můžete slyšet na vlnách Českého rozhlasu Dvojka a Radiožurnále a eponymní píseň Kněhyně. Kaczi vyrazila s kapelou na jarní tour po celé republice, a dokonce i na několika místech v USA.