Normální debil
sobota 29. 3. 2025 od 18:00Obecní kulturní dům, Svatobořice-Mistřín
Předprodej byl ukončen
Divadelní hra Normální debil vznikla na motivy stejnojmenné knihy Roberta Bellana. Jedná se o retro komedii, kdy základem vyprávění jsou příhody z autorova dětství prožitého v socialistickém Československu.
Během večera plného humoru, nadsázky i nostalgie se ocitneme spolu s hlavním hrdinou – známým průšvihářem Norbertem Intribusem – například v socialistické domácnosti, ve škole, na fotbalovém hřišti, u splavu, v nemocnici, nebo třeba i překvapivě na hřbitovním sexuálním večírku.
Nedílnou součástí inscenace je dobová „pop music“, vysílání Československé televize a odborný pohled na psychický vulkanismus.
Představení se odehraje na Lidovém domě ve Svatobořicích-Mistříně.
Normální debil 2 - 1. února od 17:00, Kino klub, Svatobořice-Mistřín
Vzpomínka na Karla Gotta a českou písničku - 29. března od 17:00, Obecní kulturní dům, Svatobořice-Mistřín
Normální debil 2
1. února od 17:00
Nejstarší řemeslo
15. února od 19:00
Líbáš jako Bůh
25. března od 19:00
Tak to jsme ještě neviděli, Marie
27. března od 19:00
Líbáš jako Bůh
29. března od 14:00
Jeptiška v latexu, Žižka v kontextu - divadlo KRVESAJ
25. července od 20:00