Honza Křížek: Vzpomínky na Radima Hladíka & Blue Effect
sobota 11. 10. 2025 od 19:00Kaple Zjevení Páně, Smiřice
Předprodej byl ukončen
Nový hudební recitál zpěváka a kytaristy Honzy Křížka, který po ukončení kariéry v kapele Walk Choc Ice hrál a zpíval 13 let po boku fenomenálního kytaristy a skladatele Radima Hladíka ve skupině Blue Effect.
V tomto novém hudebním programu zazní největší hity Blue Effect, jako např. Slunečný hrob, Rosenka, ale i skladby z art rockového období, jako např. Avignonské slečny z Prahy a 33.
Kromě toho dojde na písničky The Matadors, skupiny Flamengo, ale i pár hitů od Walk Choc Ice, které spolu Honza s Radimem a Blue Effect hráli po celou dobu jejich dlouholeté hudební spolupráce.
Doplněno o autorské skladby a cover verze The Beatles, Vladimíra Mišíka, Ivana Krále, nebo Jimmyho Hendrixe na vás čeká intimní hudební zážitek v akustickém provedení. To vše navíc propojené vyprávěním vzpomínek a zážitků v charakteristickém a energickém provedení nezaměnitelného showmana, muzikanta a zpěváka, kterým Honza Křížek bezesporu je!
Koncert je zařazen do festivalu Smiřické svátky hudby 2025.
Souhra okolností - 21. března od 19:00, Kaple Zjevení Páně, Smiřice
Vox Organi - 28. března od 19:00, Kaple Zjevení Páně, Smiřice
Dialog – od Dvořáka k Bartókovi - 4. dubna od 19:00, Kaple Zjevení Páně, Smiřice
Smiřické svátky hudby podporují mladé talenty - 11. dubna od 18:00, Kaple Zjevení Páně, Smiřice
DREAMING LIVE SHOW - 22. května od 19:00, Nádvoří zámku Smiřice, Smiřice
ABBA SHOW | Šternberk
20. března od 19:00
Ellen Lenská & Band, Pocta Věře Špinarové
29. března od 18:00
DREAMING LIVE SHOW
22. května od 19:00
Pocta Haně Hegerové v amfiteátru v Olomouci
3. července od 20:00
Matěj Plšek ALIEN TOUR 2026
7. listopadu od 19:00
Muzikály Naruby | Tábor
16. prosince od 19:00