Děláme to ve třech - Velikonoční besídka
středa 23. 4. 2025 od 20:00Hellpaso Music Club, Olomouc
Předprodej byl ukončen
Olomoucká stand-up skupina Děláme to ve třech si pro všechny pravověrné křesťany i levověrné pohany nachystala nekorektní VELIKONOČNÍ BESÍDKU, po jejímž zhlédnutí vám nepomůže ani svěcená voda a třikrát Otčenáš.
Můžete se těšit na večer plný písní, tanců, tradic a zázraků, který povede Svatá trojice ve složení Karel Pomahač, Jan Ťoupalík a Roman Vencl. Pánové vám s radostí ukáží svá vejce a potom vás zmrskají humorem, který bude štípat víc, než dobře mířené rány pomlázkou. Těšit se můžete na humor biblických rozměrů a večer plný těch nejtěžších hříchů v podání komediálního tria, o kterém se zdá i Dominiku Dukovi.
Děláme to ve třech podruhé v HellPasu!
Klub bude otevřen od 19:00
Klub otevřeme v 19:00
Máme plný a skvělý bar!
Mravnost nade vše
20. srpna od 20:00
BODYVOICEBAND: Láska, vzdor a smrt
22. srpna od 15:30
Shirley Valentine
6. září od 19:00
Bez Zábran
24. září od 19:00
Do ložnice vstupujte jednotlivě / DS Háta
29. listopadu od 19:00
Vím, že víš, že vím
13. prosince od 19:00