Pre-sale is now over.

AI: budoucí Terminátor nebo marketingová příležitost?
CONFERENCE / CONGRESS / Education

AI: budoucí Terminátor nebo marketingová příležitost?

Wednesday 14. May At 9:00
Návštěvnické centrum Bernard, Humpolec

Details

Během konference se zaměříme na konkrétní možnosti využití AI v oblasti strategického plánování, zákaznické segmentace, prediktivní analýzy a automatizace marketingových procesů.

Událost je určena pro manažery, marketéry, podnikatele i všechny, kteří chtějí držet krok s technologickým vývojem a hledají efektivní nástroje pro řízení firemního růstu.

Program:

9:00 – 9:30 registrace + coffee break

9:30 – 10:30 1. blok přednášky

10:30 – 10:45 coffee break

10:45 – 11:45 2. blok přednášky

12:00 možnost oběda v Pivnici Na Štokách (účastníci konference mají alko nebo nealko pivo k obědu zdarma)

13:30 možnost prohlídky Rodinného pivovaru Bernard

Přednášející: Ing. Jiří Panuška – investor, marketingový stratég, executive partner společnosti BC21, spolumajitel & CMO restaurace Červený Jelen, voják aktivní zálohy na Velitelství Informačních a kybernetických sil

Vstupenky pořídíte online www.navstivtebernard.cz nebo na recepci Návštěvnického centra Bernard

Vstupné: 250 Kč (zahrnuje vstup na konferenci a občerstvení)

 

Other events by the organizer

Škola čepování piva v Rodinném pivovaru Bernard - 14. November od 18:00, Návštěvnické centrum Bernard, Humpolec

Talkshow: Na tři s Mirkou - vánoční díl - 9. December od 18:00, Návštěvnické centrum Bernard, Humpolec

Silvestr 2025 v Pivnici Na Štokách - 31. December od 19:00, Návštěvnické centrum Bernard, Humpolec

Promoter