Letní koncert
čtvrtek 19. června od 19:00Galerie Artičok, Hradec Králové
Magický zvuk hand panů ve spojení s okouzlujícím hlasem Petry Rybkové, členky Police Symphony Orchestra, která si pro vás připravila pestrou paletu písní od šansonů k populární hudbě, to je Májový koncert z cyklu Klub Artičok.
Dejte si šálek dobré kávy či sklenku lahodného vína a vychutnejte si tento jedinečný hudební zážitek.
Petra Rybková - živá, akční, nespoutaná
Petra v sobě míchá slovenský temperament a smích se zralostí a hloubkou.
Petra začínala na divadelních prknech, kde jí okouzlilo publikum i příběhy. Hrála, tančila a zpívala na profi muzikálové scéně DAB v Nitře. Pracovala hned s několika divadelními velikány (Bednárik, Ďurovčík, Thurza).
Pak ovšem na dlouhá léta zakotvila u marketinu, než ji hudba zase zavolala zpět.
Nyní zpívá a vystupuje jak na různých eventech, tak s Police Symphony Orchestra, jehož je hrdou členkou.
Aleš Kolařík - zkušený hráč na nejrůznější bicí nástroje, který prošel mnoha kapelami, v současnosti propadl kouzlu hand panu. Spolu se svým synem jeho magický zvuk šíří při různých příležitostech, jako jsou vernisáže nebo komorní koncerty, třeba jako je právě tento.