Děláme to ve třech - Rozpálená besídka
pondělí 16. 6. 2025 od 20:00Hellpaso Music Club, Olomouc
Akce byla zrušena
Olomoucká stand-up skupina Děláme to ve třech si pro všechny milovníky léta, koktejlů, pláží, boratek a chlastání nachystala (ne)korektní ROZPÁLENOU BESÍDKU, která bude žhavější než sluncem vyhřátý písek na Nákle. Čeká vás večer, po kterém budete mít chuť vyrazit na Mácháč a až do rána pařit na Michala Davida a Helenku Vondráčkovu. Svou bizarní summer hot f*cking party vás provedou: Karel Pomahač - kouzelník teplejší než Pavel Kožíšek, Jan Ťoupalík - herec s větší žízní než má Bolek Polívka a Roman Vencl - komik trapnější než Facebook Tomia Okamury. Přijďte nasát vůni prázdnin, levného vína, teplého piva a lehkých drog. Děláme to ve třech opět v olomouckém HellPasu!
Bylo nás pět
17. července od 21:00
Shirley Valentine
6. září od 19:00
Terapie rodinou / Léčivé divadlo Gabriely Filippi
8. října od 19:00
Přelet nad kukaččím hnízdem
13. října od 19:00
Images of Love - black light theatre (schwarzlichttheater)
10. listopadu od 20:30
Vím, že víš, že vím
13. prosince od 19:00