Janek Ledecký - koncert
středa 19. 11. 2025 od 19:00Hotel Svornost, Praha
Předprodej byl ukončen
Akustický vánoční koncert Janka Ledeckého a Michala Kovaľčíka se bude konat ve středu 19.listopadu 2025 v Hotelu Svornost, Praha 9 - Dolní Počernice od 19 hod.
Na koncertu zazní největší hity včetně ikonických vánočních skladeb.
Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Poprvé si získal pozornost publika jako frontman rockové kapely Žentour. Ta vydala své první album Žentour 001 v roce 1987. V roce 1989 vyhrála TV hitparádu „Triangl“ s písničkou „Utajený světadíl“ hned 3x za sebou a v létě získala s „Promilujem celou noc“ Bratislavskou lyru na nejprestižnějším Československém mezinárodním hudebním festivalu. Následoval singl „Všechno bude fajn“ a Žentour byl definitivně katapultován z rockových klubů na stadiony. Album Žentour 003 se stalo nejprodávanějším na trhu. Následovalo album Žentour 005 s legendárním hitem „Proklínám“. Zároveň je úspěšným autorem i interpretem muzikálů (Hamlet, Galileo, IAGO, Zapomeňte na Shakespeara) , které si získali srdce diváků v Čechách, na Slovensku, ale i v Japonsku a Jižní Korei.
Michal Kovaľčík je slovenský kytarista, který s Jankem Ledeckým spolupracuje už více než 30 let. Podílel se na mnohých nahrávkách slovenských a českých interpretů.
Kromě koncertování se věnuje skládání a nahrávání hudby do divadelních představení. Spolupracoval na nahrávkách muzikálů a inscenacích pro slovenská i česká divadla.
Janek Ledecký na Špilberku - 18. června od 18:00, Letní kino Špilberk, Brno
SLAM ARÉNA - Janek Ledecký akusticky - 15. srpna od 20:00, SLAM ARÉNA, Šternberk
Retroples 2026 - 6. března od 19:00, Hotel Svornost, Praha
Dětský karneval - 12. dubna od 13:00, Hotel Svornost, Praha
POPs # Best Of 80s & 90s
13. března od 21:00
Tomáš Průša Band - Club Tour
16. dubna od 20:00
Ivan Hlas Trio
27. května od 20:00
Světová hudba pro 4 saxofony a zpěv
9. června od 19:00
Thom Alive Fest
5. července od 14:00
Krkonošské slavnosti Vrchlabí 2026
8. srpna od 11:00 – 9.8.