Někdo to rád ... po deštensku
DIVADLO / Představení – Muzikál / Hudba / Tanec

Někdo to rád ... po deštensku

pátek 18. července od 21:00
Státní hrad a zámek, Jindřichův Hradec
Vstupenky
od 200 do 250 Zobrazit ceny
prodej do 18. července

Vstupenka 1. - 8. řada

Základní cena 250 Kč Koupit

Vstupenka 9. - 18. řada

Základní cena 200 Kč Koupit

O akci

Když se v Deštné řekne „ochotníci“, publikum se začne smát ještě dřív, než padne první replika. A tentokrát? Tentokrát to bude pořádná sprška humoru! 
 
Na zámku v Jindřichově Hradci se totiž bude hrát o lásce, mafiánech a taky o tom, že když se něco může pokazit, tak se to taky pokazí! 

Čeká Vás příval  nečekaných a  neuvěřitelných zvratů, převleků a milostných zápletek!  

Připravte se na neopakovatelné herecké kousky a jedinečné zážitky za doprovodu nefalšované živé kapely s písničkami z česko-slovenského prostředí!

Vezměte si s sebou pláštěnky, kdyby náhodou skutečně pršelo, a přijďte se přesvědčit, že někdo to opravdu rád... po deštensku!

Více informací

Hrají: Dáša Tupá, Jirka Fencl, Vojta Voráček, František Poslušný, František Tupý, Lída Říhová, Josef Liškař, Petr Šulc a členové/členky SDO Deštná (viz plakát)

Kapela: Petr Pokovba, Honzík Pilný, Kytička Pilná, Vojta Princ, Martin Wall, Maty Menčík, Marcela Fenclová, Žaneta Frýbortová

Tanec: ZUŠ Jindřichův Hradec - taneční obor

Režie: Jozef Jusko

Délka: 120 min. (včetně přestávky)

Pořadatel

Spolek divadelních ochotníků Deštná