Gemini a další nástroje od Google - prakticky, efektivně
WORKSHOP / LEKCE / Byznys / Profesní – IT / Software, Technologie

Gemini a další nástroje od Google - prakticky, efektivně

pátek 18. července od 9:00
Advokátní kancelář IUSTORIA, Brno
Vstupenky
Cena 1 890
prodej do 17. července

O akci

Svět byznysu se dělí na ty, co AI jen používají, a ty, co ji umí skutečně ovládat. Přijďte na intenzivní trénink, kde proměníte Gemini a další nástroje Googlu ve svého osobního asistenta, který za vás bude tvořit, analyzovat, vyhodnocovat, brainstormovat a dávat cennou zpětnou vazbu šitou na míru. Nejenže získáte okamžitou výhodu, ale připravíte se na budoucnost, kde AI agenti budou řídit nejenom celou administrativu.

Proč si vybrat tento workshop?

* Jeden den praxe místo 2 dnů teorie. Získáte maximum praktických znalostí v minimálním čase.

* Žádná složitá administrativa. Jen nákup vstupenky, účet od Google a osobní účast.

* Individuální přístup, ne 15členná skupina. Díky tomu máme kapacitu pro individuální práci.

* Okamžitá návratnost. Praktický use-case teď a tady. A k tomu navíc příprava na budoucí agentní přístupy.

Kde a kdy?

Workshop proběhne v klimatizovaných prostorech advokátní kanceláře IUSTORIA od 9:00 do cca 16:00 vč. obědové pauzy. Nejméně 6 hodin intezivního a prakticky zaměřeného workshopu na AI nástroje, které dnes nabízí Google.

Proč nástroje od Google?

Protože denně využíváme služby, které nabízí - hlavně gmail, drive, meetings, docs, sheets. Google intezivně pracuje na zkvalitňování uživatelského zážitku a zavádí postupnou podporu těchto služeb pomocí AI. Je pouze otázkou času, kdy přijde s agentním systémem implementovaným do této jejich robustné správy administrativních procesů (např. Project Astra).  

Pořadatel

Mgr. Gabriel Kožík