The PRIMITIVES Group of Prague
KONCERT / Hudba – Rock

The PRIMITIVES Group of Prague

sobota 11. října od 20:00
Music club Panteon, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
Cena 220 Zobrazit ceny
prodej do 10. října

Sál

Základní cena 220 Kč

Stání

Základní cena 220 Kč

O akci

The PRIMITIVES Group of Prague slaví 60 let na scéně – a my slavíme s nimi!
Hudba, která vás pohltí – energie, co vás nepustí!
Legendární skupina, která odstartovala československý psychedelický rock. Zrodili se už v roce 1964 jako Primitivové, ale s příchodem manažera Eugena Fialy a rokem 1967 přišel nový název – The PRIMITIVES Group. Na pódiu jako první u nás odpálili ohně, kouř a syrovou psychedelii.

Vystřídala se u nich jména, která rezonují rockovou historií:
Jaroslav Křtěn, Josef Janíček (dnes klávesy, dříve Plastic People), Franta Mašek, Ernouš Šedivý a další.

Hráli skladby legend jako:
The Doors, Jimi Hendrix, Velvet Underground, Frank Zappa, The Animals nebo Mothers of Invention – ale po svém. Divoké, syrové, živelné.

Dnes jsou The PRIMITIVES Group živelnou blues-rockovou jízdou s duší – připomínají kultovní americké Grateful Dead:
Každý koncert je originál,
improvizace, sóla, hutný groove,
a opravdová radost z hraní.

Frontman Ivan Hajniš, který zažil světové jazzové velikány, přinesl kapele zcela novou energii – a i po 60 letech je to živá rocková legenda, co vás zvedne ze židle.

otevřeno od 19:00 | koncert od 20:00
předprodej: 220 Kč | na místě: 270 Kč
MC Panteon v  KD Konstantinovy Lázně, Tichá 164

Nepřijďte o hudební událost podzimu!
The PRIMITIVES Group – syrové srdce rocku bije dál.

Vystupující

The Primitives Group (CZ) – web / fb / bandzone / youtube

Pořadatel

Obec Konstantinovy Lázně