Alena Antalová a Alex Anders - Velký návrat šansonu
KONCERT / Hudba – Šanson

Alena Antalová a Alex Anders - Velký návrat šansonu

čtvrtek 20. listopadu od 18:00
Clarion Congress Hotel, Ostrava
Vstupenky
Cena 520
prodej do 20. listopadu

O akci

Srdečně vás zveme na recitál autorských šansonů Alexe Anderse v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse, za jeho klavírního doprovodu.

Velký návrat šansonu!

Přijďte si užít krásný večer bez shonu a stresu.

Nejen milovníci šansonu, ale i příznivci opravdové a upřímné muziky si přijdou na své v ve čtvrtek 20. 11. 2025 od 18 hodin, kdy vás za srdce chytnou herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders.

Jedná se o benefiční koncert na podporu mladého, talentovaného klavíristy Alexandra Klementa, pořádaný společností HM PARTNERS s.r.o. u příležitosti oslavy 25. výročí vzniku firmy.

Koncert se bude konat v Clarion Congress Hotel Ostrava****

Zkrácená 2703/84, 700 30 Ostrava

Šansonový recitál bude plný krásných písní o životě. Nebude chybět ani pěkné a veselé povídání.

Koncert je dlouhý 120 minut s 1 přestávkou.

V prodeji bude i nové CD Nanečisto za zvýhodněnou cenu, platba pouze hotově.

Vystupující

Alena Antalová & Alex Anders (CZ) – web / fb / insta / youtube / Spotify

Více informací

 

Alena Antalová, herečka a muzikálová zpěvačka, jejíž domovskou scénou je Městské divadlo v Brně, je známá i z televize a z filmů. Kdo by neznal její roli Ludmily v Četnických humoreskách či Aničky v Pojišťovně štěstí.

Alex Anders, skladatel, textař, pianista a interpret v jedné osobě pokračuje v tradici českého šansonu a navazuje na odkaz paní Hany Hegerové, Petra Hapky či Michala Horáčka.

Pořadatel