Koncert Miloše Dvořáčka
úterý 18. 11. 2025 od 19:00Pivnice pivovaru Klenot, Hradec Králové
Předprodej byl ukončen
Čeká vás večer, kde nebudete jen posluchači, ale přímo součástí koncertu. V gotických sklepech Pivnice pivovaru Klenot budete sedět jen pár kroků od muzikantů. Zazpíváte si známé písně, připijete si pivem, dáte něco dobrého k jídlu a prožijete hudbu opravdu zblízka. Kapacita je jen 50 míst – místo velké show vás čeká komorní klubová atmosféra a blízký kontakt s hudebníky.
Miloš Dvořáček – publika miláček. Jak řekl Tomáš Langr - ředitel Dobrého Divadla: „Toto životní krédo k němu dokonale sedí.“ Je to kytarista, který se již desítky let drží v srdcích posluchačů. Hrál s muzikaty, jako jsou Wabi Daněk, Pavel Dobeš i Kantoři – a právě jeho sólová kytara dodávala jejich písničkám barvu a šmrnc. Zazpíváte si hity, jako jsou: Dezertér nebo Sotva se narodíš.
Na pódiu s ním vystoupí David Fiedler – jeho někdejší žák, ze kterého se stal rovnocenný spoluhráč. Jejich souhra stojí na dlouhém přátelství a je radost sledovat, jak si při hraní rozumějí. Jeden začne, druhý naváže a dohromady z toho vznikne večer plný hudby, kterou nelze popsat slovy.
Podívejte se na ukázku z koncertu a nalaďte se na atmosféru
Úterý 18. listopadu 2025 v 19:00, gotické sklepy Pivnice pivovaru Klenot, Hradec Králové.
Kapacita je omezená – vstupenky rychle mizí.
Hradecké podzemí a příběh Bílé věže - 14. března od 10:00, Bílá věž, Hradec Králové
Prohlídka vil z období první republiky s architektem Gočárem - 28. března od 13:00, Malé náměstí, Hradec Králové
Prohlídka hradeckých sklepů, podzemí i šatlavy s Gočárem - 28. března od 15:00, Malé náměstí, Hradec Králové
Výprava po stopách moderní architektury s arch.Gočárem - 29. března od 10:00, Kavárna Muzeum, Hradec Králové
Bílá věž a příběh zvonu s architektem Gočárem - 7. dubna od 15:00, Bílá věž, Hradec Králové
Hradcem Králové s architektem Gočárem - 11. dubna od 10:00, Bílá věž, Hradec Králové
Litomyšlí s rytířem Toulovcem - 12. dubna od 10:00, Klášterní zahrady, Litomyšl
Prohlídka vil z období první republiky s architektem Gočárem - 25. dubna od 13:00, Malé náměstí, Hradec Králové
Bílá věž a příběh zvonu s architektem Gočárem - 25. dubna od 15:00, Bílá věž, Hradec Králové
Výprava po stopách moderní architektury s arch.Gočárem - 26. dubna od 10:00, Kavárna Muzeum, Hradec Králové
ZÁVIŠ v Prostějově !
4. dubna od 20:00
Premiéra muzikálu Poslání - 15:00 - benefiční show
18. dubna od 15:00
Premiéra muzikálu Poslání - 19:00
18. dubna od 19:00
Ivan Hlas Trio
27. května od 20:00
Tam a zase zpátky
19. června od 12:00 – 20.6.
Večer pro (d)uši s Máriem Bihárim aneb Díky Zuzce Navarové
10. září od 19:00