Večer legend 26 - Tributes AC/DC - OZZY - METALLICA
pátek 3. dubna od 18:00KC Semilasso, Brno
Špičkové tribute bandy AC/DC, OZZY OSBOURNE a METALLICA na jednom pódiu aneb rockové Velikonoce v Semilassu!
AC/DC Tribute show AC/CZ
OZZY OSBOURNE Revival Humpolec
METALLICA Revival Beroun
Večer legend spojí hudbu rockových ikon na jedno pódium už po šestadvacáté. Na velký pátek 3. dubna proběhne v brněnském Semilasse nabitý večer ve stylu Hard and Heavy, který představí výborné tribute bandy AC/DC, OZZY OSBOURNE a METALLICA.
Po velkém úspěchu se na legendy vrací hudba AC/DC v podání špičkového tribute bandu AC/CZ v čele s kytaristou Adamem Malíkem. Kapela je kritiky uznávaná jako jedna z nejlepších i v zahraničí. Působí na scéně od roku 2010 a ročně odehraje přes 100 koncertů. Můžete se těšit na velkou koncertní show s originálními kostýmy, nástroji, kulisami, a hlavně precizní interpretací.
V line-upu nebude chybět oblíbený Metallica revival z Berouna. Jedná se o nejúspěšnější český revival Metallicy, který má za sebou řadu vystoupení v ČR i zahraničí včetně velkých halových show. Výběr jejich repertoáru spadá do celého období tvorby Metallicy. Na pódiu uvidíte stejnou sestavu bicích, jako má Lars Ulrich, typický explorer Jamese Hetfielda nebo kytarový zesilovač Mesa Boogie, který používá Kirk Hammett.
Premiérou akce bude vystoupení Ozzy Osbourne revival. Kapela z Humpolce má na repertoáru oblíbené skladby jako Crazy Train, Mr. Crowley nebo Mama I‘m Coming Home. Chybět nemohou ani největší hity z éry Black Sabbath jako Paranoid. Hudba Ozzyho Osbourna zazní na legendách po dlouhých sedmnácti letech.
Doga a Morčata na útěku – turné 2026
31. ledna od 19:00
Gothic Festival Brno ‘26
13. března od 18:00 – 15.3.
Space Of Variations + Up!Great
17. dubna od 20:00
Březfest – Hard Open Air Jihlava, Březinovy Sady
20. června od 12:00
KarmaFest Mini Litomyšl 2026
23. října od 18:30
KarmaFest Olomouc 2026
31. října od 16:30