Talkshow - Na pivo se Smetanou s hostem Honzou Kollerem
čtvrtek 12. února od 19:00Únětický pivovar, Únětice
Přijďte si užít večer plný humoru, příběhů a nečekaných odpovědí v Únětickém pivovaru! Moderátor Jan Smetana si tentokrát pozval profesionálního fotbalistu, nejlepšího střelce české repre Honzu Kollera.
A nebudou se bavit jen na „na sucho“. V pivovaru totiž platí, že u piva se lidé otevírají víc – a tak se možná dozvíte věci, které by jinde zůstaly nevyřčené.
Čeká vás pohodová atmosféra, smích i inspirace.
Pouze 60 míst, tak neváhejte!
A samozřejmě – u jednoho piva to určitě nezůstane!
V našem kraji se pivo vaří odnepaměti. Už v pravěku jej lid únětické kultury popíjel ze zvoncovitých pohárů, které se dochovaly dodnes. Únětický pivovar byl založen už v roce 1710, o čemž svědčí letopočet vytesaný do kamenného sloupu. Ve století páry pivovar vzkvétal a zdejší pivo široko daleko proslulo svou chutí a řízem. Svého času jej hostinští dokonce vydávali za pravé plzeňské. Po druhé světové válce však jeho kádě na dlouhá léta vyschly. Naštěstí se v březnu 2010 pivovar dočkal svého znovuzrození a dnes je poctivé pivo z Únětic znovu oblíbené nejen v desítkách hospůdek blízkého okolí, ale i v Praze. Udělejte si k nám výlet, čeká vás pivovarský výčep s útulnou zahrádkou a rozmazlené pivo, čepované rovnou z tanku.
Fotbalový ples
17. ledna od 19:00
Taryho vystoupení
24. ledna od 10:30
Posportu Talks
27. ledna od 19:00
Beat The Best
7. února od 17:00
Talkshow - Na pivo se Smetanou s Davidem Vávrou
19. února od 19:00
All Star Ples v Dačicích
28. března od 19:00