Předprodej byl ukončen

Familea Miranda (Chile) + Lyssa + OTK
KONCERT / Hudba – Metal, Pop, Punk, Rock

Familea Miranda (Chile) + Lyssa + OTK

pondělí 25.4.2016 od 20:00
Cargo Gallery - Náplavka, Praha

O akci

Chilská kapela Familea Miranda není v Evropě úplně neznámý pojem: už doma v Chile se před lety dost zásadně vymykali hlavnímu proudu a jejich alternativní post-hardcore byl v záplavě jihoamerických punkeros a metaleros natolik odlišný, že se z nich brzy stal kult. Navzdory tomu se rozhodli vyměnit pohodlí domova za další dobrodružství a záhy se přestěhovali do Barcelony, kde vlastně začínali zase úplně od nuly. Jejich hudební fanatismus a jasná vize, co chtějí dělat, je přes různé peripetie dovedly k tomu, že se – kromě toho, že v Chile mají status legendy – stali respektovanou součástí hudební scény ve Španělsku/Katalánsku a spolu s kapelami jako Picore nebo Betunizer dnes patří k tomu nejzajímavějšímu, co může tato část Evropy nabídnout.

V Praze Familea Miranda představí svoji novou desku s názvem Radiopharm, kterou vydal legendární katalánský label B-Core, což je samo o sobě zárukou vytříbené kvality. Radiopharm, v pořadí šesté album kapely, nabízí desítku skladeb, které můžeme popsat třeba jako originální směs instrumentálního math-rocku a alternativního hardcoru, plus zajímavé a hezké španělské vokály, ale tohle není úplně podstatné: Familea Miranda nabízí intenzivní a zajímavou hudbu, okořeněnou velkou dávkou osobního charismatu... dobrá zábava je s těmito srdečnými muži prostě vždycky garantovaná!

Podruhé do stejné Vltavy spolu s nimi vstupují i dvě klasické kapely pražského vydavatelství Silver Rocket, OTK a Lyssa: klub přátel Iberského poloostova, Latinské Ameriky, café cortado a chilského vína znovu zasahuje.