Otevřené sklepy Hnanice 2026
FESTIVAL / Gastro – Víno

Otevřené sklepy Hnanice 2026

sobota 25. dubna od 11:00
Sklepní ulička, Hnanice
Vstupenky
Cena 300
prodej do 25. dubna
do zdražení 27 dní

O akci

Sklenička, mapka a jde se degustovat 🙂

Vstupné v předprodeji je ve dvou vlnách. První vlna při zakoupení do 31.3.2026 je 300,- Kč, druhá vlna do 25.4.2026 do 0 hodin je 350,- Kč. Pak na místě 400,- Kč a obsahuje skleničku, dva poukazy na nákup lahví vína(2x 100,- Kč), mapku otevřených sklepů, pásku.

Samozřejmostí je degustace vín v nejméně dvaceti sklepech. Stručné informace k průběhu akce: Skleničky budou k dostání na Informačních místech na začátku a koci sklepní uličky ( na mapce označené jako INFO ) Hradí se jednotlivé vzorky ve sklepích ( ceny jsou v režii vinaře)

Bude znovu posílené autobusové s pojení Znojmo - Hnanice a zpět Atmosféru doladí na náměstíčku na začátku sklepní uličky Kulturní program - 12- 15 hod CM Špalek 15 -19 hod CM Ladislava Beneše (NOTEČKA) 19 - 23 hod DUO Roman a Jarda Od 14 hodin budou sklepní uličkou zpívat Žačanští mužáci a Harmonikář Opět můžete během letošního ročníku využít aplikaci Vinařského asistenta, kterou budou moci využít návštěvníci při Dnech otevřených sklepů v Hnanicích.

Odkaz https://hnanice.ad4wine.com/

Těší se na vás vinaři a vína z Hnanic

Pořadatel

Vinařství Kořínek Josef