Bílá věž a příběh zvonu s architektem Gočárem
sobota 25. dubna od 15:00Bílá věž, Hradec Králové
Předprodej byl ukončen
Z DŮVODU MALÉHO ZÁJMU ZRUŠENO
Vydejte se s námi na trochu netradiční výšlap do Bílé věže a nechte se vtáhnout do fascinující historie Hradce. Uvidíte slavný zvon Augustin, nahlédnete do tajů rekonstrukce věže a zjistíte, jak se město proměnilo z pevnostního centra v moderní evropské město.
Součástí prohlídky je barokní kaple od Santiniho KAPLE SVATÉHO KLIMENTA. Ta obvykle bývá zavřená.
Architekt Gočár vás provede s lehkostí a humorem, přidá zajímavé detaily, anekdoty a pohledy, které běžně neuvidíte. Čeká vás pár schodů a aktivní prohlídka, takže vezměte pohodlnou obuv, ale těšte se i na společenský zážitek plný vyprávění a nových objevů.
Vstup do věže si platí každý sám, ale zážitky a příběhy, které si odnesete, jsou k nezaplacení.
Po zakoupení vstupenky nás prosím kontaktujte na 777 637 888.
Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 12 let. Lidem s omezenou hybností a rodičům s kočárky účast nedoporučujeme. Změna programu vyhrazena. Vstup do věže není v ceně této vstupenky a hradí se na místě.
Bílá věž a příběh zvonu pro nezadané - 5. května od 17:00, Bílá věž, Hradec Králové
Litomyšlí s rytířem Toulovcem - 16. května od 10:00, Klášterní zahrady, Litomyšl
Bob Dylan’s Birthday Concert - 85 - 19. května od 19:00, Pivnice pivovaru Klenot, Hradec Králové
Hradcem Králové s architektem Gočárem - 23. května od 10:00, Bílá věž, Hradec Králové
Prohlídka vil z období první republiky s architektem Gočárem - 23. května od 15:00, Malé náměstí, Hradec Králové
Výprava po stopách moderní architektury s arch.Gočárem - 24. května od 10:00, Kavárna Muzeum, Hradec Králové
Bílá věž a příběh zvonu s architektem Gočárem - 2. června od 15:00, Bílá věž, Hradec Králové
Hradcem Králové s architektem Gočárem - 6. června od 10:00, Bílá věž, Hradec Králové
Litomyšlí s rytířem Toulovcem - 7. června od 10:00, Klášterní zahrady, Litomyšl
Prohlídka vil z období první republiky s architektem Gočárem - 20. června od 13:00, Malé náměstí, Hradec Králové
Prohlídka hradeckých sklepů, podzemí i šatlavy s Gočárem - 20. června od 15:00, Malé náměstí, Hradec Králové
Výprava po stopách moderní architektury s arch.Gočárem - 21. června od 10:00, Kavárna Muzeum, Hradec Králové
Bílá věž a příběh zvonu pro nezadané
5. května od 17:00
Hradcem Králové s architektem Gočárem
23. května od 10:00
Výprava po stopách moderní architektury s arch.Gočárem
24. května od 10:00
Bílá věž a příběh zvonu s architektem Gočárem
2. června od 15:00
Hradcem Králové s architektem Gočárem
6. června od 10:00
Prohlídka hradeckých sklepů, podzemí i šatlavy s Gočárem
20. června od 15:00