Hm... + Space Detour
pátek 29. května od 19:00Letní kino Háječek, České Budějovice
Předprodej byl ukončen
🎶 Letní koncert pod širým nebem v centru Budějovic
🔥 Hm… live (20+ let na scéně)
🎸 Space Detour – energický indie/rock
🌅 Letní kino Háječek – open air atmosféra
🍺 večer, hudba a drinky pod širým nebem
Čeká nás večer pod širým nebem, občerstvení, open-air atmosféra a koncert kapel Hm... a budějovických Space Detour ✨
🎟️ VSTUPNÉ:
🎫 Předprodej: 300 Kč
🚪 Na místě: 350 Kč
🎓 Studentské vstupné: 180 Kč
👧 Děti do 13 let zdarma v doprovodu dospělého
👉 Předprodej běží právě teď — doporučujeme zajistit vstupenky předem.
.
🎤 Program
Space Detour – 19:00
moderní indie / alternativa s výraznou energií
Hm… – 20:30
vícehlas, poezie a silný koncertní zážitek
Letní večer pod širým nebem, silná hudba a jedinečná atmosféra Letního kina Háječek. Do Českých Budějovic přijíždí kapela Hm..., která si za více než 20 let na scéně získala pevné místo díky originálnímu zhudebňování poezie a nezaměnitelnému vícehlasu. Večer doplní budějovická kapela Space Detour s energickým mixem alternativního rocku, psychedelie a indie. Čeká vás kombinace poetiky, energie a příjemného prostředí jednoho z nejmalebnějších letních míst ve městě.
Hm… 🎶 20:30
je česká vokálně-instrumentální skupina, která si během více než dvaceti let existence vybudovala pevné místo na domácí hudební scéně. Kapela je známá především originálním zhudebňováním české poezie, ale i vlastními autorskými texty
Jejich hudba stojí na vícehlasém zpěvu, akustických nástrojích a velmi hravých aranžích, které se pohybují mezi folkem, šansonem i alternativním popem 🎼
Naživo vytváří pohlcující hudební prostor, který posluchače vtáhne do svého vlastního zvukového vesmíru.
Hudební skupina Hm... pravidelně obohacuje doprovodný program Dejvického divadla svými autorskými koncerty.
Space Detour 🚀 19:00
je budějovická kapela pohybující se na pomezí alternativního rocku, psychedelie a moderního indie.
Jejich hudba staví na atmosférických kytarách, výrazné rytmice a silné koncertní energii. Kapela dříve vystupovala pod názvem Smutný Karel.
Hm... (open air) - 25. června od 19:30, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Divadelní soubor BumBác - Slovácko sa nesúdí
8. července od 19:00
Techtle Mechtle revue - Premiéra nového představení
2. srpna od 20:00
TRIALOG
20. srpna od 14:30
Ren Faire: Slavnost tisíce příběhů
21. srpna od 15:00 – 23.8.
Revival Invaze 2026
21. srpna od 19:00
ENSEMBLE DAMIAN: La Dafne
21. srpna od 20:30