Šansony v Zahradách
čtvrtek 16. července od 19:30Zahrady pod Pražským hradem, Praha
Srdečně Vás zveme na další ročník koncertního cyklu Šansony v Zahradách. V letošním roce proběhnou dva koncerty 15.7. a 16.7. 2026 v 19:30 hod., v Ledeburské zahradě v Zahradách pod Pražským hradem.
Letos na obou koncertech vystoupí Dan Bárta s Robertem Balzarem, Radka Fišarová, Renata Drössler a David Kraus. Hostem koncertu jsou dva mladí talenti - akoredonista Jaroslav Pokuta a zpěvák Max Behenský.
Doprovází:
Dan Bárta - Robert Balzar (kontrabas)
Radka Fišarová a David Kraus - Kapela Radky Fišarové (Ondřej Kabrna - piano, Aliaksand Yasinski - akordeon, Mirek Linka - kytara, Petr Dvorský - kontrabas a Radek Doležal - bicí)
Renata Drössler - Michal Worek (piano)
Pro zájemce je zde připravená možnost zakoupení VIP vstupenky, která nabízí, vedle koncertu, komentovanou prohlídku Zahrad pod Pražským Hradem před koncertem.
VIP vstupenky s komentovanou prohlídkou
Diváci, kteří zakoupili VIP vstupenku, budou nejpozději týden před akcí vyzváni emailem k přihlášení na konkrétní čas komentované prohlídky. Ty budou probíhat ve třech skupinkách v 17:30, 17:45 a v 18:00 hod., s limitovaným počtem návštěvníků.
Šansony v Zahradách - 15. července od 19:30, Zahrady pod Pražským hradem, Praha
Šansony v Zahradách
15. července od 19:30
Pocta Haně Hegerové v kostele v Litomyšli
13. září od 18:00
MAOK v Planetáriu Praha
13. října od 17:30
Piaf! The Show (FR)
4. listopadu od 20:00
COCOTTE MINUTE
11. prosince od 18:00
Vánoční koncert s Consortium Pragense Orchestra
25. prosince od 17:00