Předprodej byl ukončen

Skyline - Jungle/křest
HUDBA Rock / Pop / Punk

Skyline - Jungle/křest

čtvrtek 2.6.2016 od 20:00
Cargo Gallery - Náplavka, Praha

O akci

Deska vyjde už 5. května a přichází tak tři roky po předchozí úspěšné nahrávce Fairytapes. Nahrávku parta pokřtí 2. června na lodi Cargo Gallery. Kapacita prostoru je omezena, takže fanoušci by neměli s nákupem vstupenek příliš otálet.

Samotný název alba Jungle jasně napovídá, že obsah bude pěkně divoký - a to je jenom dobře! Kapela připravila na albu parádní žánrový mix, který reflektuje aktuální dění na hudební scéně a nebojí se opravdu ničeho. “Ta deska je hodně taneční, říká bubeník a zakládající člen kapely Radek Bureš. ”I když čistě technicky je na ní hned několik různých stylů, máme pocit, že svým celkovým feelingem je to naše nejucelenější nahrávka. Rozvinuli jsme model předchozího alba Fairytapes a doufáme, že jsme ho – a to opět za vydatné pomoci zvukového mága Matouše Godíka -  posunuli dál. Byli jsme na sebe tentokrát ještě víc tvrdí než obvykle, na desce jsme pracovali skoro dva a půl roku a finálním sítem prošlo jen deset písniček. Naopak skladeb, co neprošly, je tak třikrát víc.”

 

Více informací

Název sedmého alba Skyline má podle kapely hned několik rovin a významů, odkazuje nejen na stejnojmenný song z desky, ale I k celkové pestrosti a divokosti nahrávky. Na desce Jungle bude deset skladeb a kapela na ní opět spolupracovala s osvědčeným týmem – o mix a mastering se postaral Matouš Godík, obal desky s africkým nádechem připravil grafický designér Vítek Škop.Jungle vychází 5. května na všech digitálních platformách. První singl z desky Ocean kapela vydala ještě před koncem roku 2015, druhým plánovaným singlem je skladba Rave, která patří k nejpřekvapivějším momentům na desce.

Křest alba proběhne 2. června, místem tentokrát není klasický klub, ale loď Cargo Gallery v Praze. Zároveň půjde také o první možnost, kde bude album k dostání na fyzickém nosiči. Vstupenky za 250,- Kč + poplatky budou k zakoupení prostřednictvím SMSTICKET A GOOUT. Vzhledem k tomu, že kapacita klubu je omezená, dá se předpokládat, že vstupenky budou mizet rychle, proto doporučujeme s nákupem příliš neotálet.

Skyline mají před sebou nabitou festivalovou sezónu, klubové turné k desce Jungle je plánováno na podzim. Přesné termíny koncertů najdete nawww.skylineweb.cz, nebo na oficiálním facebookovém profilu kapely (facebook.com/skyline.prague). 

www.skylineweb.cz

www.dsmacku.com

www.championship.cz