DJ MARKO BUNTU | Ecstatic Dance Brno
TANEČNÍ PARTY / Komunita / Hnutí / Tanec

DJ MARKO BUNTU | Ecstatic Dance Brno

pátek 15. května od 17:00
Kulturní centrum Sýpka, Brno
Vstupenky
od 450 do 1 200 Ukázat ceny
prodej do 15. května
do zdražení jeden den

Základní vstupenka

Základní cena 490 Kč Koupit

Studentská vstupenka

Vyžadujeme platný ISIC.

Základní cena 450 Kč Koupit

ZTP

Vyžadujeme platnou průkazku.

Základní cena 450 Kč Koupit

VIP community package

Lístek na Ecstatic Dance Brno společně s dárky od našich lokálních sponzorů.

Základní cena 1 200 Kč Koupit

O akci

Ecstatic Dance Brno | 15. 5. | Kulturní centrum Sýpka - Brno Medlánky
Přijď tančit. Bez masky. Bez soudu. Jen ty a hudba.
Ecstatic Dance Brno, květnová edice.
 

🎧  TANEČNÍ DJ SET

Marko Buntu

Marko není jen DJ, ale především vizuální umělec, který se vyjadřuje napříč různými médii. Dlouhá léta tvořil vizuály, plakáty a prostorové dekorace pro nejrůznější akce a byl přirozenou součástí hudební scény, která ho formovala a inspirovala. Přidání DJingu bylo logickým vyústěním jeho cesty. V době, kdy se postupně vzdálil klubové scéně, mu hudba začala chybět – ne jako výkon, ale jako prožitek.

Ecstatic Dance mu otevřel bezpečný a svobodný prostor, kde se může autenticky vyjádřit a být plně přítomný, bez alkoholu a jiných omamných látek. Prostor, kde hraje hudbu, kterou miluje a na kterou sám chce tančit. Hudbu, skrze kterou sdílí to nejdůležitější: radost z pohybu, ze spojení a z bytí spolu s otevřeným srdcem.

Ve svých setech kombinuje širokou škálu žánrů – od hip-hopu, přes dubstep a drum&bass, až po house a techno. Jméno Buntu vystihuje jeho hravost, živost a instinktivní spojení s přírodním rytmem. Miluje africké rytmy, djembe a vše, co duní až do morku kostí. Jeho melodie rozesmějí, rozpláčou – a hlavně rozhýbou něco v nás ❤️‍🔥

 

SPECIÁL - KAKAOVÁ CEREMONIE

Před začátkem DJ setu nás čeká tentokrát speciální program!

Kakaová ceremonie je rituální praxe s kořeny v tradičních kulturách střední a jižní Ameriky. Zahrnuje pití pravého 100% kakaa, které bylo zvlášť pěstované a opečovávané přímo k ceremoniálním účelům. Tato rostlinná medicína působí na fyzické, emocionální i duchovní úrovni. Metaforicky i doslovně otevírá srdce, pozvedává ducha, pomáhá uvolňovat napětí v těle a umožňuje meditační i extatické spojení s sebou a kolektivní energií.

Z chemického hlediska jde o superpotravinu s velkým množstvím antioxidantů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek. Díky theobrominu, který působí jemněji než kofein, kakao harmonicky povzbuzuje. Obsahuje také látku anandamid, která je nazývána „molekulou blaženosti“.

Společnou ceremonií před začátkem setu nás provede Paulie, spolutvůrce našeho projektu Ecstatic Dance Brno. Propojíme se v dechu, vedené meditaci, následně i hudbě s pohybem a oslavíme život!

PS. Kakao NENÍ psychoaktivní látkou a je zcela legální. Jediné kontraindikace jsou pro osoby beroucí antidepresiva, mající závažné onemocnění srdce, extrémně vysoký krevní tlak či epilepsii.

ZÁVĚREČNÉ ZPÍVÁNÍ

Zveme vás na hudební jam! Společně s Markem a členy našeho týmu pro vás máme připravené po DJ setu hraní a zpívání, do kterého se můžete také zapojit. Hudební nástroje vítány, jak to zní není potřeba řešit, hlavní je najít společný rytmus a cítit vzájemné propojení. Základní osnovu písní budeme držet my, vy se můžete kdykoliv přidat. Společně tak zakončíme jarní sezónu našich akcí.
 

PROGRAM
17:00 Otevření dveří
18:00 Společné zahájení
18:18 Kakaová ceremonie - Paulie (Pavel Petržela)
19:19 DJ set – DJ Marko Buntu
21:21 Závěrečný hudební jam
22:00 Oficiální konec akce
 

✨ Co tě čeká? 

Bezpečný prostor bez alkoholu, drog a hodnocení.
Žádná pravidla, jak správně tančit.
Jen pohyb, hudba a tvoje tělo.

Přijít můžeš s někým i klidně sám/sama :)

 

🕺 ZÁSADY ECSTATIC DANCE

👣 Tančíme bosky
🤫 Na parketu nemluvíme
📵 Telefony necháváme v kapse

 

🎟 VSTUPENKY
I. vlna – 550 Kč (do 26.4.)
II. vlna – 620 Kč (do 3.5.)
III. vlna – 700 Kč (do 10.5.)
IV. vlna – 750 Kč (do 15.4.)

Pro studenty a ZTP máme zvýhodněné vstupné.
 

CO SI VZÍT?
Hlavně pohodlné oblečení a teplejší vrstvy na konec večera až přestaneme tančit.
Pokud chceš, tak i láhev na vodu, jógamatku či deku na relaxaci.
 

JAK DOJET?

MHD
Šalina: Z hlavního nádraží ti jede 1 přímo do Řečkovic (pak 12 min pěšky)
Bus: Nasedneš u Technologického parku na bus 65 a vystoupíš na zastávce V Újezdech - a za 1minutu jsi v budově Sýpky

Adresa: Společenské centrum Sýpka, Kytnerova 1a, 621 00 Brno-Medlánky

 

KONTAKT 
ecstaticdancebrno@gmail.com 

Těšíme se na tebe!
Tým Ecstatic Dance Brno

Pořadatel