Swing na Lodi Tajemství
HUDBA Elektronika / Jazz / Blues / Klasika, PARTY

Swing na Lodi Tajemství

čtvrtek 4. srpna od 20:00
Loď Tajemství bratří Formanů, Praha
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou nebo online převodem

Cena 380
do konce předprodeje 12 dní

O akci

Dj Mackie Messer a Radio 1 uvádí taneční plavbu : 

SWING NA LODI TAJEMSTVÍ 

Magická atmosféra letního večera na rozhoupané palubě lodi bratří Formanů a šarmantní tančírna plující po Vltavě mají neodolatelné kouzlo. 
V hlavních rolích noci zazáří hned dva swingové klenoty. Legendární band sólistů nejslavnějšího swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky zbožňovaní MELODY BOYS a zbrusu nová hudební formace z rodinného kroužku krále swingu, splendidní trio MISS ROSIE A JEJÍ GANG.
V programu celovečerní plavby dále vystoupí špička českých tanečních škol oblíbené studio ZIG ZAG TAP & SWING, velící důstojník plavby DJ MACKIE MESSER, prvotřídní francouzský elegán a taneční mistr RENE MANU LENOIR, vyhledávané duo vyhlášených swingových selektorů a tanečníků BASIES GOODMEN SWING DJS nebo všemi párty ostřílený pražský electroswingař DJ JAMES WING.

Prázdninovou novinkou a jedinečnou sportovní událostí je PLAVECKÝ SOUBOJ ve vlnách Vltavy. Tato netradiční podívaná z paluby lodě má svůj start ještě před samotným zvednutím kotvy. Prosíme Vás nezmeškejte LOĎ TAJEMSTVÍ  zvedá kotvy a vyplouvá přesně ve 22:00. Jistotou plavby je vyhlášená palubní cukrárna ALCHYMISTA, dva lodní bary, speciální lodní crew nebo swingující LODNÍ PIANO po skončení plavby a moře milých překvapení. Oblíbenou samozřejmostí je WELCOME NAVY RUM pro první pasažery grátis kalíšek originalního námořníckého růmu.

POZOR PROGRAM BUDE PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVANÝ !
MYSLÍME NA KAŽDÝ DETAIL.
 

Více informací

PALUBNÍ VSTUPENKY :
První vlna lístku za 330,- korun je beznadějně vyprodaná. Děkujeme Vám !
Druhá série lístků za 380,- korun taky vesele mizí. Tak neváhajte a zajistěte si svoje místo na parketě swingující lodě Tajemství včas. 

NEKUŘÁCKÝ PARKET vs KUŘÁCKÁ PALUBA :
Parket bude vyhrazený jako nekuřácký. Moc prosíme kuřáky, aby to respektovali. Příznivcům dýmu, tabáku a cigaretových špiček bude k dispozici horní paluba lodi s druhým lodním barem. Děkujeme za Váš tolerantní a laskavý přístup. 

DRESS CODE ( není podmínkou vstupu )
Letní swingová móda, námořnícké tetování nebo večerní koktejlové šaty určitě vítány ! Těšíme se na Váš elegantní styl a fantazii... 

PUSSERS NAVY RUM ( pro první hosty grátis )
je silný námořnický rum připravovaný podle receptury z roku 1810. Až do roku 1970 ho fasovalo britské námořnictvo jako denní příděl rumu. První návštěvníci plavby mají od nás kalíšek grátis přímo z láhve kapitána plavby. Prvotřídní rum a špičkový swing společně pouze v naší tančírně.Předběžný časový HARMONOGRAM úvodní části noci :
19:30 Otevření pokladny !
19:30 Welcome Drink - pro první pasažery grátis. Kalíšek originálního námořníckého rumu z láhve kapitána plavby.
19:30 Hudební start : Basies Goodmen Swing Djs
20:30 Netradiční plavecký závod !
21:00 Live : Miss Rosie a její gang ( Nová crew z rodiny krále swingu )
21:45 Taneční minilekce : Zig Zag Tap & Swing 
22:00 ZVEDÁME KOTVY - VYPLOUVÁME !

Další informace již brzy !