Mezi povrchem a podstatou - prof. Anna Hogenová
LECTURE / Personal Development

Mezi povrchem a podstatou - prof. Anna Hogenová

Thursday 8. October At 19:00
KC Unitaria, Praha
Tickets
from 490 to 1,290 Show prices
presale ends 8. October

Základní vstupenka

Základní cena 490 Kč Buy

Vstupenka pro dva

Základní cena 860 Kč Buy

Vstupenka pro tři

Základní cena 1,290 Kč Buy

Details

MEZI POVRCHEM A PODSTATOU – večer s prof. Annou Hogenovou

Co je v našem životě skutečně podstatné? A proč se tak často ztrácíme na povrchu věcí – v neustálém spěchu, výkonu a množství informací?

Zveme vás na výjimečný večer s Annou Hogenovou, jednou z nejvýraznějších osobností české filosofie. Téma Mezi povrchem a podstatou otevře otázky po smyslu, pravdě a vnitřní oporě v dnešní uspěchané době.

Čeká vás inspirativní setkání o tom, jak rozlišovat mezi tím, co je pouze na povrchu, a tím, co je skutečně důležité. Jak zpomalit, znovu se spojit sami se sebou a objevit hlubší rozměr života.

Performing artists

Anna Hogenová (CZ) – web / youtube

Více informací

prof. ANNA HOGENOVÁ

je fascinující fenomén. Její vědomosti se zdají být bezbřehé a její studenti na ni vzpomínají s velkou láskou a úctou. Ve svém pokročilém věku stále přednáší na Pedagogické fakultě UK a na Husitské teologické fakultě UK. Míru její lidskosti a skromnosti reprezentuje i to, že jejím nejoblíbenějším dopravním prostředkem je kolo. Napsala 41 knih a zabývá se tématy jako je svoboda, pravda jako neskrytost, autenticita, pohyb, tělo a tělesnost, filosofie sportu…a mnohými dalšími.