Pocta Haně Hegerové v Jindřichově Hradci
sobota 19. září od 19:00KD Střelnice, Jindřichův Hradec
Hudební zážitek, na který jen tak nezapomenete. Budete plakat, smát se, a mít husí kůži po těle.
Druhá sezóna. Blížíme se ke 100 koncertům po celé republice. A teď konečně u vás v Jindřichově Hradci.
Hudební hold první dámě československého šansonu.
Hráli jsme tisícům diváků — plné sály v Ostravě, Poděbradech, Kutné Hoře, Náchodě, dokonce v jeskyni Výpustek. Pražský Kostel u sv. Šimona a Judy (FOK) i amfiteátr v Mikulově. Městská divadla, komorní sály, kostely.
Pětadvacet šansonů, dvě hodiny vzpomínek. Barová lavice, Bože můj, Milord, Potměšilý host, Čerešně… písně, kterým stačí, když jim necháte prostor. Pak vás chytí.
Zuzana Němcová Šmejkalová — zpěvačka se sametovým, hlubokým hlasem a hereckou pamětí v každé slabice. Hanu nenapodobuje. Vrací jí dech.
Klavír — Jana Otáhalová, geniální virtuoska. Pod jejími prsty klavír nehraje, ale vypráví příběh.
Bicí — Jakub Němec, „mnoharuký" bubeník s citem pro to, kdy zahrát víc a kdy ustoupit.
„Hanu Hegerovou nelze napodobit. Lze pouze prodloužit život jejímu dílu a s úctou do něj nahlédnout. Ať žije Hegerová."
Délka představení je 120 minut včetně přestávky.
Pocta Haně Hegerové v Poděbradech
6. října od 19:00
Pocta Haně Hegerové v klášteře ve Znojmě
10. října od 18:00
Pocta Haně Hegerové v Českých Budějovicích
18. října od 18:00
Pocta Haně Hegerové v Chrudimi
25. října od 18:00
Pocta Haně Hegerové ve Vysokém Mýtě
7. listopadu od 19:00
Pocta Haně Hegerové na řece Vltavě
13. prosince od 19:00