SPS + The Fialky - God Save the Punk II. | Litomyšl
pátek 30. října od 20:00MC Kotelna, Litomyšl
Turné God Save the Punk II. naváže na skvělou společnou jízdu SPS a The Fialky z roku 2024, která byla po všech stránkách přesně taková, jak má vypadat – spousta kámošů, poga, srandy a skvělá atmosféra pod pódiem i mimo něj.
SPS jsou na hudební scéně bezmála 40 let. Na jaře 2026 kapela vydala tři nové singly Berlínská zeď, Hladoví vlci a Srážka s debilem, které ihned zařadila do svého playlistu. V zimě a na jaře 2027 si dávají koncertní pauzu, takže v klubech je uslyšíte opět až na podzim 2027. I to je důvod, proč přijít na koncert v rámci turné God Save The Punk Tour II.
The Fialky v rámci turné zahrají prodloužený set, ve kterém zazní celé EP UNITED. Jedná se o pro kapelu naprosto zásadní nahrávku, která na podzim roku 2006 The Fialky katapultovala mezi stálice české punkové scény. K výročí 20 let od vydání vyjde také speciální vinylová edice u PHR a nová verze nahrávky bude dostupná i na streamovacích platformách.
Kapely spojuje dlouholeté přátelství, společný pohled na svět a hlavně chuť si ty koncerty naplno užít. Těšíme se, že se na podzim potkáme v klubech po celé republice!
Otevření klubu - 19 00h
- 20 30h SPS
- 21 45h The Fialky
Hemlock | Litomyšl
17. července od 21:00
Znouzectnost na Špilberku
6. srpna od 18:00
Pocta Haně Hegerové v kostele v Litomyšli
13. září od 18:00
Upside Down!cz Fest no.2
17. října od 12:00
SPS + The Fialky
14. listopadu od 19:00
Houba, Jet8, Tom77 v Mostě
20. listopadu od 19:00