Swing na Lodi Tajemství
HUDBA Elektronika / Jazz / Blues / Klasika

Swing na Lodi Tajemství

pátek 30. září od 19:00
Loď Tajemství bratří Formanů, Praha
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, online převodem nebo PayPalem

Cena 330
předprodej končí 30. září

O akci

Poslení plavba letní sezóny 2016 : 

SWING NA LODI TAJEMSTVÍ 

Taneční finále celé sezóny na palubě divadelní lodi bratří Formanů. Radostně plující tančírna a magická atmosféra podzimu na Vltavě mají neskutečné kouzlo. 
V hlavních rolích vystoupí elitní formace sólistů nejslavnějšího swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky oblíbení MELODY BOYS a vyhlášení ELECTRO SWING CREW z německého přístavu Hamburg. V programu taneční noci dále vystoupí kapitán plavby DJ MACKIE MESSER, šarmantní DOMKA HOOPLAY, okouzlující taneční diva YAZZ nebo elegantní swingařka KATEŘINA STEINEROVÁ. A to není zdaleka všechno. Jistotou této plavby je taneční minilekce na úvod večera, vychytaná palubní cukrárna ALCHYMISTA, dva lodní bary a kotel nejlepšího grogu na řece, vyhedávané makaronky od vyhlášených CUKROVINKY REPUBLIKA, nekuřácký parket nebo WELCOME NAVY RUM pro první hosty grátis.  

POZOR : Celý program je průběžně aktualizovaný.
Myslíme na každý detail. 
 

Více informací

Úvodní část večera :

POKLADNA JE OTEVŘENA OD - 18:30
WELCOME NAVY RUM - 18:30
HUDEBNÍ START - 19:00 
ZVEDÁME KOTVY - ODPLOUVÁME - 20:00 

● KAPACITA lodi Tajemství je z důvodu bezpečnosti striktně omezena. Pokaždé bývá vyprodáno tak neváhejte. První vlna vstupenek za 330 Kč mizí rychle. 

● PROGRAM 
Celovečerní program plavby je průběžně aktualizovaný. Jeho finální podobu 
zveřejněníme tady, na facebooku a na webové stránce lodi ve čtvrtek 1.září ! 

● POZOR - TEPLE SE OBLEČTE ! 
Romantická podzimní plavba na palubě lodi Tajemství není tropická noc uprostřed léta. Loď Tajemství je letní divadelní scéna bez topení. Návštěvníkům lodě budou k dispozici lodní deky, teplé nápoje a řádící parket Tajemství. Minulé jsme zavírali sezónu až v říjnu. Parket byl rozžhavený až se z lodě kouřilo.

● ZTRÁTY A NÁLEZY 
Všechny dotazy k zapomenutým osobním věcem a pokladům neváhejte zaslat do zprávy na fb profil kapitána plavby. Pokud jste své poklady určitě zapoměli na palubě lodi, vždycky jsme je šťastne našli.

● ADRESA : Loď TAJEMSTVÍ kotví na pražské Náplavce na Výtoni, u železničního mostu. ( Rašínovo nábřeží, Praha )