Swing na Lodi Tajemství
HUDBA Elektronika / Jazz / Blues / Klasika

Swing na Lodi Tajemství

pátek 30. září od 19:00
Loď Tajemství bratří Formanů, Praha
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, online převodem nebo PayPalem

Cena 380
do konce předprodeje dva dny

O akci

Poslení plavba letní sezóny 2016 : 

SWING NA LODI TAJEMSTVÍ 

Taneční finále celé sezóny na palubě divadelní lodi bratří Formanů. Radostně plující tančírna na jedné z největších lodí pražských Náplavek, divadelní lodi Tajemství a magická atmosféra babího léta na Vltavě mají neskutečné kouzlo. 
V hlavních rolích vystoupí elitní formace sólistů nejslavnějšího swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky oblíbení MELODY BOYS a zářící djská hvězda LEPORTIER z nejlepší electroswingové party v Hamburku, kultovní ELECTRO SWING CREW. V programu taneční noci dále vystoupí kapitán plavby DJ MACKIE MESSER, šarmantní DOMKA HOOPLAY, okouzlující taneční diva YAZZ nebo elegantní swingařka KATEŘINA STEINEROVÁ. A to není zdaleka všechno. Jistotou plavby je taneční minilekce na úvod večera, vychytaná palubní cukrárna ALCHYMISTA, dva lodní bary a kotel nejlepšího grogu na řece, makaronky od CUKROVINKY REPUBLIKA, nekuřácký parket nebo WELCOME NAVY RUM pro první hosty grátis.  

POZOR : Celý program je průběžně aktualizovaný.
Myslíme na každý detail. 

PALUBNÍ VSTUPENKY : První vlna lístků za 330 Kč je beznadějně vyprodaná. Druhá série lístků za 380 Kč se vesele prodává tady. NEVÁHEJTE největší loď kotvící na pražských Náplavkách není malá, ale taky není nafukovací.
A dobře víte jak bývá vyprodáno.
 

Více informací

Úvodní část večera :

POKLADNA JE OTEVŘENA OD - 18:30
WELCOME NAVY RUM - 18:30
HUDEBNÍ START - 19:00 
ZVEDÁME KOTVY - ODPLOUVÁME - 20:00 

● KAPACITA lodi Tajemství je z důvodu bezpečnosti striktně omezena. První vlna palubních vstupenek za 330 Kč je beznadějně vyprodaná. Další lístky na palubu za 380 Kč vesele mizí tady. Neváhejte, vždyť víte jak bývá vyprodáno.

● PROGRAM celovečerní taneční plavby je průběžně aktualizovaný. Jeho finální podobu zveřejněníme tady, na facebooku a na webové stránce lodi. 

● POZOR - TEPLE SE OBLEČTE ! 
Romantická podzimní plavba na palubě lodi Tajemství není tropická noc uprostřed léta. Loď Tajemství je letní divadelní scéna bez topení. Návštěvníkům lodě budou k dispozici lodní deky, teplé nápoje a řádící parket Tajemství. Minulé jsme zavírali sezónu až v říjnu. Parket byl rozžhavený až se z lodě kouřilo.

● ZTRÁTY A NÁLEZY 
Všechny dotazy k zapomenutým osobním věcem a pokladům neváhejte zaslat do zprávy na fb profil kapitána plavby. Pokud jste své poklady určitě zapoměli na palubě lodi, vždycky jsme je šťastne našli.

● ADRESA - KOTVIŠTĚ : Loď TAJEMSTVÍ kotví na pražské Náplavce na Výtoni, u železničního mostu. ( Rašínovo nábřeží, Praha )