Předprodej byl ukončen

Kristína
HUDBA Rock / Pop / Punk

Kristína

středa 22.3.2017 od 19:30
KD Rubín, Brno

O akci

Populární zpěvačka Kristína je vítězkou 16. ročníku ankety OTO a stala se nejpopulárnější osobností televizní obrazovky na Slovensku v kategorii Zpěvačky. Dále je zpěvačkou roku CZ & SK hudebních cen ÓČKO 2011. V prestižní anketě Český Slavík 2012 se umístila na 4. místě v kategorii Slavíci bez hranic. V černu 2012 vyšlo už její 3. album s názvem NA SLNEČNEJ STRANE SVETA. Je také nejhranější slovenskou interpretkou v České a Slovenské republice za rok 2010. Ve stejném roce se na Slovensku v ankětě Slávik umístila na 4. místě (v roce 2011 a 2012 na 6. místě), vyhrála kategorii Rádio slávik a Hit roku s písní Horehronie! V průběhu 5 let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety česko - slovenského showbyznysu.

Za toto krátké období se stihla prosadit hity - Horehronie, Pri oltári, Stonka, Jabĺčko, Vráť mi tie hviezdy, V sieti ťa mám, kterými dobyla první místa hitparád.

Jedním z významných úspěchů její dosavadní kariéry bylo vítězství v nejprestižnější hudební soutěže EUROSONG Contest 2010 na Slovensku. Prvenství si vyzpívala písní "HOREHRONIE", kterou složil autor hudby Martin Kavulič a legendární textař a básnik Kamil Peteraj.

Zpěvačka Kristina také představila novou skladbu s názvem „Navždy". Autorem textu je legendární textař Kamil Peteraj, který ho věnoval jako svatební dar svému synovi. K nové skladbě už Kristina natočila poutavý videoklip. Novinka princezny slovenského popu, jak Kristínu označují novináři, zazní také na připravovaném turné.