Předprodej byl ukončen

 MC Gey, B.O.D
HUDBA Hip Hop / R&B

MC Gey, B.O.D

pátek 31.3.2017 od 21:00
Divadlo Pod lampou, Plzeň

O akci

MC GEY - člověk s prapodivným jménem a ještě prapodivnějšími texty, který se vymyká všem představám o tom, jak by se měl rapper chovat, vypadat a mluvit.

Originalita a nepředvídatelnost = MC Gey!

Pod lampou představí poslední březnový večer nové album „Rap-Life“ (Ty Nikdy Label), které patří mezi nejvýraznější počiny na tuzemské hip hop scéně roku 2016!

Více informací

http://www.tynikdy.cz/interpret/gey

MC Gey bio:

Gey s rapem začal v roce 1999, vážnější pokusy pak příšly v roce 2005 s partou Actionday Crew. Rok 2010 přinesl první sólo desku Turbulence negativních dobrot, která je v podstatě sbírkou starších nevydaných nahrávek. Rok na to se Gey náhodně potkal s Fattem a výsledkem tohoto setkání je společné album s názvem Imaginarium naprosto běžných podivností, díky kterému se MC Gey stal právoplatným členem Ty Nikdy. V roce 2014 navazuje tato dvojice druhým albem Opičí Král Vrací Úder a posledním a zároveň nejvýraznější zářezem v diskografii MC Geye je aktuální album Rap-Life (2016)

Kromě rapu se MC Gey věnuje ilustraci, grafickému designu a psaní povídek a básní. Mimoto je taky autorem legendárního Trika vod hoven.