Předprodej byl ukončen

In Hearts Wake (AUS) + support
HUDBA Metal / HC

In Hearts Wake (AUS) + support

středa 12.4.2017 od 19:30
Nová Chmelnice, Praha

O akci

BrainWave Production uvádí:

IN HEARTS WAKE opět v Praze!
+ support: Sunset Trail + Sights

Jedna z nejvýraznějších australských metalcorových kapel se po dvou letech vrací do České republiky! Po úspěšných deskách "Earthwalker" a "Skydancer" a beznadějně vyprodaném pražském koncertu v roce 2015, se In Hearts Wake vydávají na další evropské turné, které kromě zastávek na Impericon Festivalech, nemine ani Prahu - konkrétně 12. dubna, kdy Australané zavítají do klubu Nová Chmelnice.

Rok 2016 byl pro In Hearts Wake poměrně nabitý - absolvovali nespočet vystoupení, dvouměsíční Vans Warped Tour po USA, domácí turné jako předkapela Slipknot nebo si zahráli na řadě velkých festivalů, včetně vyprodaného UNIFY - The Heavy Music Gathering, kde se představili jako co-headliner spolu s Parkway Drive. Kromě toho vydali také společně se spřátelenou kapelou Northlane speciální split EP "Equinox", se kterým pak po boku Northlane vyrazili na další turné. Začátkem roku 2017 se pak spolu s August Burns Red a Protest The Hero vrátili do Spojených států, kde je čekalo bezmála 40 koncertů.

In Hearts Wake jsou nyní ve skvělé formě a jejich vystoupení jsou naprosto strhující - důkazem může být i jejich předchozí koncert v Praze. Pokud jsme se byli v roce 2015 podívat, víte, co vás čeká, pokud ne, přijďte se přesvědčit 12. 4. do klubu Nová Chmelnice na Žižkově.

V roli předkapel se představí domácí formace Sunset Trail a Sights. První zmíněná kapela již v minulosti sdílela pódia a takovými zvučnými jmény jako jsou Crossfaith, Texas in July nebo Evergreen Terrace. V loňském roce navíc absolvovali celé turné po boku německých gignatů Caliban. Na podzim Sunset Trail vydali nové EP Serpents, které vás přesvědčí o tom, že i v České republice se dá dělat metalcore na vysoké úrovni. Druhá předkapela Sights, kterou jste měli možnost vidět jako support In Hearts Wake v roce 2015, sice vydala poslední album již v roce 2014, ale v současné době pracuje na novém materiálu, na který se můžete těšit i 12. dubna.

 

* zakoupením vstupenky souhlasíte s dodržováním pravidel a pokynů pořadatele, více informací naleznete na oficiální události na Facebooku

Více informací

Pořadatel: BrainWave Production / www.brainwave-production.cz
Klub: Nová Chmelnice / www.novachmelnice.cz
In Hearts Wake: www.facebook.com/inheartswake
Sunset Trail: www.facebook.com/SunsetTrail
Sights: www.facebook.com/SIGHTSofficial