Předprodej byl ukončen

Up!Great | Denoi | From Beyond
HUDBA Rock / Pop / Punk / Metal / HC, PARTY

Up!Great | Denoi | From Beyond

sobota 18.3.2017 od 20:00
m13 rock & pub, Brno

O akci

°UP!GREAT°
Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky a jejich song Empty Minds byl vybrán jako track no.1 na kompilaci Rock4life baltimorského vydavatelství Quickstar production/USA. Vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. V roce 2016 U!G intenzivně vymetali kluby po celém Česku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české klubové alternativní scény. 
Odehráli společné koncerty s Atari Terror, Satisfvcktion, Colp, Jolly Joker & PBU, Už jsme doma, Endless nebo The Paranoid. Rok 2017 budou věnovat taktéž hlavně koncertům! Chystají se za hranice a pracují na novém CD, které by mělo vyjít v průběhu roku 2018.
Zvuk, emoce, energie a riffy jak cyp. Don´t Panic!

°DENOI°
To je sebranka, kterou stojí za to vidět naživo. Energie, která z borců srší na všechny strany je velmi nakažlivá a rychle vás zatáhne do tance. Přesně tak, bude se tancovat. Dance Metal se řítí do M13 "bejbéé"!