Czech Design Week
PARTY, VÝSTAVY, UMĚNÍ

Czech Design Week

8. května od 11:00 – 14.5.
DUP36, Praha
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 70 bez dalších poplatků do 100 Zobrazit ceny
předprodej končí 14. května
do zdražení 11 dní

Základní vstupenka

Důchodci, ZTP - zdarma

Základní cena 100 Kč Koupit
Studenti a děti do 15 let 70 Kč Koupit

O akci

Celkem pět pater DUP 36 na Národní třídě v Praze bude od 8. do 14.května 2017 patřit prodejní výstavě českých i zahraničních designérů. Po úspěšném listopadovém Czech Design Weeku v Kafkově domě v Praze se nyní festival designu představí v nových prostorách. 

Czech Design Week je platforma, která svým osobním přístupem a láskou ke kreativitě ukazuje, že design není jenom drahé zboží do bytu, a že i domácí designová výroba má své místo vedle velkých nadnárodních firem.

Více informací

http://www.czechdesignweek.cz/

„Letošním rokem startujeme partnerství a spolupráci hned se třemi prestižními design weeky, Jsou to Varese Design Week (Itálie), London Design Fair (UK) a Saudi Design Week (Saudská Arábie). Všechny tyto festivaly postupně přivítají na své půdě české designéry, a naopak my jejich. Z listopadového CZDW nás bude reprezentovat výherce Objevu roku – 440Audio se svými gramofony, dále to bude Tonak a jejich klobouky a značka Kozak se svými koženými doplňky.“doplnil Lukáš Pipek, ředitel festivalu.

„Na našem designovém festivalu si opět přijdou na své milovníci nábytku, skla, porcelánu, módy i interiérových doplňků. Můžeme také potvrdit spolupráci se společností Walt Disney Europe. Nejen děti, ale věřím, že všechny návštěvníky nadchne speciální kinetická socha z produkce Walt Disney.“.