Předprodej byl ukončen

Acid Mothers Temple (JAP) + support
HUDBA Rock / Pop / Punk

Acid Mothers Temple (JAP) + support

neděle 8.10.2017 od 19:00
MusicClub Modrá Vopice, Praha

O akci

ZMĚNA KLUBU! Kvůli technickým problémů v Thereminu se koncert přesouvá do klubu MusicClub Modrá Vopice. Omlouváme se za komplikace! Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

 

ACID MOTHERS TEMPLE (JAP) + WHITE MANNA (USA) + BLACK HOLE CONSTELLATION

Spousta zvukových inkarnací, skutečný originál je však jenom jeden - Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso U.F.O., nebo prostě jenom Acid Mothers Temple. Kultovní japonští psychedelici, které už více než dvě dekády vede nezaměnitelný kytarový kouzelník Kawabata Makoto, tentokrát rozvibrují prostory klubu Theremin. Očekávejte nekonečné plochy zvazbených kytar a spacerockových syntezátorů. Zatím poslední položkou v nekonečné diskografii japonských psychonautů je povedený živák Astro Infinity Discotheque (2017).

Pražský koncert otevřou experimentální Black Hole Constellation, nová kapela členů prověřených hardcorových kapel Momma Knows Best a Flowers For Whores. V tomto případě však poznáte, že k plnému a nervy drásajícímu zvuku stačí jen basa, bicí a samply. V Thereminu je čeká jejich koncertní premiéra. Lístky jsou k dispozici prostřednictvím smsticket.cz a goout.cz. Bližší info na webu pořadatele riverpromotions.eu.