Předprodej byl ukončen

Lake Malawi / Surrounded By Light
HUDBA Rock / Pop / Punk

Lake Malawi / Surrounded By Light

sobota 9.12.2017 od 20:00
M-klub, Valašské Meziříčí

O akci

Fanoušci kapely Lake Malawi se konečně dočkali!

Energická mladá čtveřice završuje rok plný překvapení jedenácti unikátními koncerty v rámci dlouho očekávané tour Surrounded By Light. Křest stejnojmenné desky proběhne 5. prosince v Brně na Flédě a 6. prosince v pražském Paláci Akropolis.

Více informací

Nové album i podzimní tour předznamenává singl Surrounded By Light, který vyšel letos v dubnu. Chytlavou melodii doplnily nevšední záběry z Kuby, kde se klip k písni natáčel. ,,Nejde ani tak o nějaký příběh, jako spíš o atmosféru kubánských ulic a o to, abychom umocnili radost, která v té písničce je.“ popisuje videoklip frontman Albert Černý. 

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu Charlie Straight v září 2013. Jako svou inspiraci uvádějí The Police, Bombay Bicycle Club nebo Crowded House. Čtveřice hudebníků je ale především originálním a nápaditým uskupením oceňovaným doma i za hranicemi. Předskakovali např. Thirty Seconds to Mars, zpěvákovi Mika nebo britským The Kooks. Kapelu tvoří frontman Albert Černý (zpěv, kytara), Patrick Karpentski (kytara), Jeroným Šubrt (baskytara, klávesy) a Antonín Hrabal (bicí).

Další informace najdete na:

lakemalawimusic.com

youtube.com/lakemalawimusic

facebook.com/lakemalawimusic

instagram.com/lakemalawimusic

twitter.com/lakemlw

kapelní merchandise: musicwear.cz/lake-malawi-informace