Předprodej byl ukončen

Třebovický koláč
HUDBA Rock / Pop / Punk / World music / Ethno / Folk, FESTIVAL

Třebovický koláč

15.9.2017 od 17:00 – 17.9.2017
Třebovický park, Ostrava

O akci

Třebovický koláč je kulturní festival, který se koná již 14. rokem v areálu Třebovického parku v městském obvodě Ostrava - Třebovice. 

Festival nabízí celou řadu hudebních i tanečních vstupů. Celá akce se nese v duchu tradičního, historického a folklorního rázu a nabízí, krom čistě hudebních a tanečních složek, také dramatická, akční a jiná vystoupení. Své si tady najde úplně každý z Vás.

Páteční program je zaměřen na přehlídku cimbálových muzik a různých žánrových kapel: cimbálová muzika JAGÁR, Robert Křesťan a Druhá tráva, cimbálová muzika FRIŠ, kapela JELEN

V sobotu i v neděli se divákům představí folklorní soubory a folkové kapely:  Žalman a spol., BG Styl, Pavel HELÁN trio, Bratři EBENOVÉ                                      folklorní soubor POLENO a PULS Chlastáš

Po celou dobu slavnosti budou v areálu stánky s ukázkami a výrobou lidových řemesel, atrakce, historický šerm, ukázky umění s lasem, bičem a kolty, zvířecí farma, divadla nejen pro děti, ohňová show a nebude chybět ani prodej koláčů. 

Více informací

www.trebovickykolac.com