Třebovický koláč
HUDBA Rock / Pop / Punk / World music / Ethno / Folk, FESTIVAL

Třebovický koláč

15. září od 17:00 – 17.9.
Třebovický park, Ostrava
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 200 bez dalších poplatků do 250 Zobrazit ceny
předprodej končí 14. září
do zdražení 17 dní

Třebovický koláč - permanentka

Od 9. 9. 2017 základní cena 300 Kč a senioři nad 60 let, ZTP/P 250 Kč

Základní cena 250 Kč Koupit
Senioři nad 60 let, ZTP/P 200 Kč Koupit

O akci

Třebovický koláč je kulturní festival, který se koná již 14. rokem v areálu Třebovického parku v městském obvodě Ostrava - Třebovice. 

Festival nabízí celou řadu hudebních i tanečních vstupů. Celá akce se nese v duchu tradičního, historického a folklorního rázu a nabízí, krom čistě hudebních a tanečních složek, také dramatická, akční a jiná vystoupení. Své si tady najde úplně každý z Vás.

Páteční program je zaměřen na přehlídku cimbálových muzik a různých žánrových kapel: cimbálová muzika JAGÁR, Robert Křesťan a Druhá tráva, cimbálová muzika FRIŠ, kapela JELEN

V sobotu i v neděli se divákům představí folklorní soubory a folkové kapely:  Žalman a spol., BG Styl, Pavel HELÁN trio, Bratři EBENOVÉ                                      folklorní soubor POLENO a PULS Chlastáš

Po celou dobu slavnosti budou v areálu stánky s ukázkami a výrobou lidových řemesel, atrakce, historický šerm, ukázky umění s lasem, bičem a kolty, zvířecí farma, divadla nejen pro děti, ohňová show a nebude chybět ani prodej koláčů. 

Více informací

www.trebovickykolac.com