Jak nahoře, tak dole. Bosenská pyramida slunce
KINO

Jak nahoře, tak dole. Bosenská pyramida slunce

neděle 17. září od 18:30
Divadlo Na Prádle, Praha
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

Cena 290 bez dalších poplatků
předprodej končí 17. září

O akci

Československá premiéra celovečerního dokumentárního filmu kanadského filmaře, dokumentaristy a režiséra Vinka Totiće JAK NAHOŘE, TAK DOLE. Bosenská pyramida Slunce. 

Budeme nejen promítat film, ale těšit se můžete i na besedu s autorem a některými návštěvníky údolí pyramid v Bosně o jejich osobních zážitcích z cesty k pyramidám.  A nejen to, program večera se stále ještě dotváří...

A protože se jedná o premiéru, tak vás tímto zveme i na welcome drink v divadelní kavárně.

Film je v anglickém znění se slovenskými titulky.

 

Podle nálezů a objevů, ke kterým v údolí pyramid v Bosně dochází od roku 2006, kdy byly zahájeny práce na odkrývání pyramid a tunelového komplexu, je nezávislými laboratořemi potvrzeno, že se nejen skutečně jedná o pyramidy, tedy uměle vytvořené útvary, které splňují řadu dalších znaků potřebné pro toto označení, ale že se jedná o nejstarší a největší pyramidy, které byly dosud objeveny. A vzhledem k tomu, že se vracíme téměř 30.000 let zpátky do historie, musela pyramidy vytvořit vyspělá civilizace, o které zatím nejsou v našich učebnicích dějepisu žádné zmínky.

Vydejte se tedy s námi na tuto filmovou cestu, která vám  může poodhalit roušku tajemství ukrytého v údolí pyramid s centrem v městečku Visoko.

Více informací

 

Více informací o autorovi, příběh vzniku filmu i trailery k jeho filmům najdete na:

www.tajemstvibosenskychpyramid.cz