Předprodej byl ukončen

Jak nahoře, tak dole. Bosenská pyramida slunce
KINO

Jak nahoře, tak dole. Bosenská pyramida slunce

neděle 17.9.2017 od 18:30
Divadlo Na Prádle, Praha

O akci

AS ABOVE SO BELOW. The Bosnian Pyramid of the Sun. CZECHOSLOVAKIA PREMIERE

For English scroll down

 

Československá premiéra celovečerního dokumentárního filmu kanadského filmaře, dokumentaristy a režiséra Vinka Totiće JAK NAHOŘE, TAK DOLE. Bosenská pyramida Slunce. 

Budeme nejen promítat film, ale těšit se můžete i na besedu s autorem a některými návštěvníky údolí pyramid v Bosně o jejich osobních zážitcích z cesty k pyramidám.  A nejen to, program večera se stále ještě dotváří...

A protože se jedná o premiéru, tak vás tímto zveme i na welcome drink v divadelní kavárně.

Začátek programu je od 18:30, divadlo pro vás bude ale otevřené už od 17:30, kdy jste zváni na příjemné posezení v divadelní kavárně.

Film je v anglickém znění se slovenskými titulky.

 

Podle nálezů a objevů, ke kterým v údolí pyramid v Bosně dochází od roku 2006, kdy byly zahájeny práce na odkrývání pyramid a tunelového komplexu, je nezávislými laboratořemi potvrzeno, že se nejen skutečně jedná o pyramidy, tedy uměle vytvořené útvary, které splňují řadu dalších znaků potřebné pro toto označení, ale že se jedná o nejstarší a největší pyramidy, které byly dosud objeveny. A vzhledem k tomu, že se vracíme téměř 30.000 let zpátky do historie, musela pyramidy vytvořit vyspělá civilizace, o které zatím nejsou v našich učebnicích dějepisu žádné zmínky.

Vydejte se tedy s námi na tuto filmovou cestu, která vám  může poodhalit roušku tajemství ukrytého v údolí pyramid s centrem v městečku Visoko.

 

English:

Premiere evening with author, director, moviemaker and documentarist Vinko Totic and with his newest feature movie AS ABOVE SO BELOW. The Bosnian Pyramid of the Sun.

There will be not only the film screening but there will be also discussion with the author and also other visitors of Bosnian Pyramids about their personal experiences and stories from the journey to pyramids. And will be even more – the program for the evening is still in process of creation.

And as it is premiere we would like to invite you to welcome drink as well. :-)

Program starts at 18:30 but the theatre is going to be open since 17:30 and you are welcome to spend pleasure time to rest a bit in the theatre caffee.

Movie is in English version with Slovak subtitles.

 

Based on scientific research done in Bosnia in the Valley of the Pyramids since 2006 when the works on uncovering of pyramids and underground tunnels already started, was proved that by independent laboratories that we speak here not only about real pyramids – means not nature but produced constructions and meetings also other criteria to be called pyramid  - but we can speak here about the oldest and biggest pyramids of the world. And because we go about 30.000 years back in time, they were created by very advanced civilization we have no information about in our historical books so far.

Let´s go out with us to this film journey which can maybe a bit reveal the mystery hidden in the Valley of the Pyramids with the center in town Visoko.

 

Více informací

 

Více informací o autorovi, příběh vzniku filmu i trailery k jeho filmům najdete na:

www.tajemstvibosenskychpyramid.cz